9.4 C
İstanbul
Cumartesi, Mart 23, 2024

İletişim

Takdir Teşekkür Hesaplamanın Adresi

Öğrencilerin en büyük arzusu derslerinde başarılı olmaktır. Bu başarının sonucunda da bir ödül almak isterler. Bu ödülün adı da takdir belgesi ya da teşekkür belgesidir.

Velilerde öğrencilerinin dönem sonunda takdir belgesi almalarından ya da teşekkür belgesi almalarından çok ama çok mutlu olurlar.

takdir belgesi

Aslında önemli olan dönem sonunda takdir belgesi ya da teşekkür belgesi almak değildir. Önemli olan öğrencinin derslerde konuları iyi anlaması ve bunları hayatına yansıtabilmesidir. Takdir belgesi ya da teşekkür belgesi ise bu kazanımların dönütü olmalıdır.

4. sınıf düzeyinde öğrenciler takdir belgesi ya da teşekkür belgesi almaya başlarlar. Bu belgelerin alımı ise liseden mezun olana kadar devam etmektedir.

Öğrenciler derslerinden aldıkları notların neticesinde takdir belgesi mi teşekkür belgesi mi aldıklarını hesaplamakta zorlanmaktadırlar. Bizlerde bu amaçla egitimfakultesi.org sitemizde sizlere takdir teşekkür hesaplama sayfası hazırladık bu sayfaya girerek sınıflara göre seçiminizi yaparak takdir mi alıyorsunuz teşekkür mü alıyorsunuz hesaplayabilirsiniz.

4.sınıf takdir teşekkür hesaplama sayfamızdan 4. sınıf öğrencileri sene sonunda hangi belgesi alabileceklerini hesaplayabilirler.

5.sınıf takdir teşekkür hesaplama sayfamızdan 5. sınıf öğrencileri sene sonunda hangi belgesi alabileceklerini hesaplayabilirler.

6. – 7. – 8. sınıf öğrencilerimizde takdir teşekkür hesaplama sayfamızdan alacakları belgeleri öğrenebilirler.

Takdir teşekkür alabilmeniz için çok önemli iki nokta vardır. Birincisi Türkçe dersiniz 55’ten düşük olmamalıdır. İkincisi ise her hangi bir dersiniz 45’ten düşük olmamalıdır.

Eğer bu şartlara uyuyorsanız ve not ortalamanız 70 ile 84.99 arasında ise teşekkür belgesi alırsınız. Not ortalamanız 85 puandan yüksek ise takdir belgesi alırsınız.

Hepinize eğitim öğretim sürecinizde egitimfakultesi.org olarak başarılar dileriz değerli çocuklar…

Benzer İçerikler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar