Hakkımızda

BilgimNette.Com Dünya genelinde kanıtlanmış bilgileri içinde barındıran ve güncel bilgiler ile sürekli yenilenen ansiklopedik bilgileri siz internet kullanıcılarına sunmak için tasarlanmıştır.

BilgimNette güncel haberler, sağlık bilgileri, tarihi bilgiler, hayvanlar hakkında bilgiler, ünlü kişilerin biyografileri, hukuk bilgileri, ekonomi bilgileri, tatil yerleri ve daha birçok bilgiyi siz değerli internet kullanıcılarına sunmaktadır. Bizi takip etmeye devam edin!

Bilgimnette.com ve diğer sayfalarında yer alan tüm bilgiler, resimler, dokümanlar, haritalar, videolar, makaleler ve diğer kaynaklar bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. Sitemizde yer alan bu bilgiler, doğru, güncel ve tam olarak düşünülmemelidir. Hukuki yada tıbbi açıdan yada diğer uzmanlık gerektiren hizmetlerden biri tarafından verilen, danışmanlık yada tavsiye niteliğindeki bilgiler ile bir tutulmamalıdır.

NOT : Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sitemizin iletişim formundan bize ulaşabilirler.