Marmaris Dalyan Tekne Turu

0
1606

Marmaris Dalyan Tekne Turu

Dalyan Tekne Turunu hem yerli hem de yabancı ziyaretçiler, yoğun şekilde tercih etmekte ve bu tekne turuna hak ettiği değeri vermektedir. Gelin turun detaylarını sizinle paylaşalım ve Marmaris Dalyan Tekne Turuna başlamadan, ön geziyi yapmış olalım. Tur kapsamında Sultaniye Çamur Banyosu, Kaplıcalar, Kral Mezarlıkları ve İztuzu Plajı ziyaret edilmektedir. Turun başlangıç saati sabah 08.00 iken, akşam da 19.00’da bitiş saatidir. Peki bu tur organizasyonu nasıl yapılmaktadır? Bu konuda gerekli bilgileri sizinle paylaşalım. Tura katılacak olan ziyaretçilerin otellerinden ayrılarak turun başlangıç noktası olan limana aktarılması sağlanır. 400 kişi kapasiteli tur gemisi, 09.00’da Marmaris Marina’dan harekete başlayacaktır.

Marmaris Dalyan Tekne Turu hakkında daha fazla bilgi almak için http://tr.marmaris.info/project/marmaris-dalyan-tekne-turu/ bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Çamur banyosu imkanı

Dalyan Tekne Turu daha yeni başladı. Gelin detayları aktarmaya devam edelim. Daha tur 2 buçuk saat sürecek. Tur kapsamında ilk olarak İztuzu Plajı görülür. Bu plaj hem Türkiye’de hem de yut dışında meşhur bir plaj durumundadır. Bu plaj bazı kişiler tarafından da Kaplumbağa Plajı olarak adlandırılmaktadır. Bu plajın en önemli özelliği, bir tarafının tuzlu, diğer tarafının da tatlı su olmasıdır. Burada verilecek bir saatlik ara zarfında katılımcılar bu plajda güzel zamanlar geçirebilme imkanı bulacaklardır. Bu aranın ardından ziyaretçiler 25 kişilik gruplar halinde piyade teknelerine bindirilmek suretiyle, Sultaniye Kaplıcaları’na yönelir ve burada, hem çamur banyosu hem de termal sıcak havuzu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Burada da 1 saatlik ara verilmektedir ve siz de bu süre zarfında, bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetlerin de romatizma rahatsızlığı ve benzeri rahatsızlıklara iyi geldiği de bilinmektedir.

Sınırsız içecek imkanı

Turumuz daha tamamlanmadı. Son bir ziyaret noktası daha var. Orası da Kral Mezarlığı. Burayı ziyaretiniz süresince fotoğraf çekimi yapabilir ve rehberiniz vasıtasıyla gerekli bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca tur kapsamınca su, kahve, çay bira ve şarap içecekleri de sınırsız ve ücretsizdir. Tur sayesinde birçok özel avantajdan da faydalanma imkanına sahip oluyorsunuz. Bu anlamda hem otel aktarımı, hem öğle yemeği, tur sırasında gerekli giriş-çıkış ücretleri ve sigorta fiyatı da tur paketine dahil olarak hizmetinize sunulmaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here