6.6 C
İstanbul
Cumartesi, Mart 9, 2024

İletişim

İstanbul’da En İyi Meme Büyütme Yapan 5 Doktor

Kadınsı hatlara sahip olmak, çekici bir görüntüye kavuşmak hangi kadının hayali değildir ki? Bu görüntüye kavuşmada en öne çıkan faktörlerden biri de şüphesiz ki dolgun göğüslere sahip olabilmek. Bir kadın bu sayede istediği kıyafetleri cesurca ve özgürce giyebilir ve bunun verdiği özgüven ile çok daha mutlu olabilir.

Birçok kadın doğuştan hayal ettiği gibi bir göğüs yapısına sahip olmasa da bu durum hayallerine kavuşmalarının önünde bir engel oluşturmuyor. Meme protezi ameliyatları ile göğüs ölçülerinde istenilen standartlara ulaşmak mümkün. Meme büyütme ameliyatlarında kullanılan protezler FDA onaylı ve asla sağlık açısından bir tehdit oluşturmuyor. Ancak her estetik operasyonda olduğu gibi meme büyütme operasyonlarında da hastaların dikkat etmesi gereken en önemli nokta doğru doktor seçimi.

Estetik ameliyatlar, kişiyi hayallerine kavuşturan bir mucize olabilmenin yanı sıra bazı durumlarda hüsranla da sonuçlanabiliyor. Bu hayal kırıklığını yaşamamak için de operasyon için doğru doktoru seçmek gerekiyor. Doktorunuzun işindeki bilgisi, becerisi, yeterli birikim ve tecrübeye sahip olması çok önemli.

İşte güvenle başvurabileceğiniz ve sizi istediğiniz dolgun göğüslere kavuşturabilecek tecrübeli 5 doktor önerisi…

Op. Dr. Leyla Arvas

Farklı estetik uygulamalarda adından övgüyle bahsedilen doktorların başında gelen Op. Dr. Leyla Arvas, İstanbul Nişantaşı’nda bulunan kliniğinde hastalarını hayallerine kavuşturmakta. Dünyanın bir numaralı klinik ve hastanelerinde de görev almış olan Arvas, meme büyütme ameliyatlarında da en çok tercih edilen estetik hekimler arasında yer alıyor. Meme estetiği alanında özel eğitimler alan ve bu konudaki çok sayıda kongreye katılmış olan Op. Dr. Leyla Arvas’ın gerçekleştirdiği operasyon sayısı da bir hayli fazla.

Prof. Dr. Nazım Çerkeş

İstanbul Beşiktaş’ta bulunan kliniğinde hastalarına hizmet veren Prof. Dr. Nazım Çerkeş, estetik uygulamalar alanında oldukça tecrübeye sahip bir doktor. Dünyada ve Avrupa’da estetik derneklerinde yaptığı çalışmalarla da tanınan Çerkeş, çok sayıda makalesiyle de estetik alanına katkıda bulunmuş. Prof. Dr. Nazım Çerkeş, meme estetiği operasyonlarında da önemli bilgi ve tecrübeye sahip.

Prof. Dr. Cemal Şenyuva

Estetik uygulamalar alanında çok sayıda bilimsel makalesi bulunan ve uzun yıllardır bu alanda operasyonlar gerçekleştiren Prof. Dr. Cemal Şenyuva, İstanbul Fulya’da bulunan kliniğinde hastalarını karşılıyor. Estetik derneklerindeki çalışmalarıyla da bilinen başarılı doktor, meme estetiği operasyonları için de güvenle başvurulabilecek doktorlar arasında yer alıyor.

Prof. Dr. Akın Yücel
Estetik operasyonlar alanında çok sayıda ulusal ve uluslararası konferansa katılmış ve eğitimler vermiş olan Prof. Dr. Akın Yücel, yaptığı başarılı ameliyatlar ile tanınmış olan bir doktor. Uzmanlık alanlarının yanı sıra birçok mesleki/sosyal faaliyetlerde de aktif olarak yer alan Yücel, İstanbul Maçka’da bulunan özel kliniğinde hastalarını karşılamakta.

Prof. Dr. Burcu Çelet Özden

Yaptığı akademik çalışmalar ve yürüttüğü önemli projelerle estetik alanına olumlu katkıları bulunan Prof. Dr. Burcu Çelet Özden’in uzmanlık alanlarından önemli bir tanesi de meme operasyonları. Bu alanda makaleleri bulunan ve kongrelere katılan başarılı doktor gerek yaptığı araştırmalar gerekse gerçekleştirdiği operasyonlarla adından söz ettiriyor.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar