Kadınlar Melekmiş Kendi Işığını Yansıtan

0
578

Hayır arkadaşlarım bu başlıkta yazanı ben demiyorum Melekler İsimli site ve oradaki kadınlar söylüyorlar. Tamamen kadınlar için oluşturulmuş bu sitede neler yok ki, hem forum bölümü hemde portal bölümü var. Yanımdaki kız arkadaşlarım yeni doğmuş yeğenlerine kuranda geçen kız bebek isimleri ararken kulak misafiri oldum ve işim bu diyerek girdim siteye. Hep sizlere site tanıtımı yapıyorum. Biraz araştırdım ve ortaya güzel sonuçlar çıktı.

Örneğin bu site Türkiye’deki en büyük kadın sitelerinden birisiymiş. Bu siteyi ilgili vatandaşlar 2007 senesinde faaliyete geçirmişler ve o günden bu yana sürekli büyüterek, özgün konularla bezeterek taaa bugünlere kadar getirmişler. Site içeriğinden biraz bahsedeyim sizlere. Özellikle Gebelik hususundaki bütün aramalarda, hamilelikle ilgili konularda ön plana çıkıyor www.meleklermekani.com sitesi. Kadın kullanıcılara açık sadece erkek üye kabul etmiyorlar. Tabiki bunun ayrımını nasıl yapıyorlar ona kafam basmadı.

Sizler daha fazla ayrıntıyı www.meleklermekani.com adresine girerek edinebilirsiniz. Şimdilik bu kadar görüşmek üzere arkadaşlarım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here