Kişisel Çabalarla Oluşturulan Evim Şahane Sitesini Tavsiye Ediyorum

0
631

Evim Şahane Ekibi, ve bu ekibin yaptığı işleri bilmeyenleriniz yoktur. İstanbul İli ve çevresinde yaşayan insanlar öncelikle Evim Şahane başvurusu linki aracılığı ile bu programa başvuruda bulunuyorlar. Başvuruda neler olduğunu bu koyu yazan yere tıklayarak kendinizde öğrenebilirsiniz. Sonra program ekibi elemelerden sonra bir kişiyi seçerek o hafta gidiyor ve o kişinin istediği evde harikalar yaratıyor. Bu site üzerinden ayrıca Evim Şahane Ekibi’nin yapmış olduğu tüm mutfak dekorasyonları, oturma odası dekorasyonları, salon dekorasyonları, banyo modellerinin önceki ve sonraki resimlerine ulaşma şansına sahipsiniz.

Yine bu sitede güzel bir görsel galeri oluşturmuş ve, istediğiniz tüm modelleri sizler için ekranlarınıza taşımış. Kişisel Evim Şahane Sitesi üzererinden ayrıcı gündemi belirleyen dekorasyon önerilerine, fikirlerine de ulaşmanız mümkün. Evimde kirlenen bir klimayı nasıl temizlerim diye düşünenleri bile düşünmüş buradaki düşünürler 🙂

Sizlerede bu süper ötesi dekorasyon bilgileri sitesini tavsiye ediyorum bu siteye de sevgili arkadaşlarım. www.evimsahanedekor.com üzerinden ulaşabilmeniz mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here