15.1 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 11, 2024

İletişim

Bulaşık Makinesinde Yıkamadan Sonra Bulaşıklar Neden Kirli Çıkar?

Bulaşık makineleri günlük yaşantı içerisinde bayanların mutfaklardaki en önemli yardımcılarından birisidir. Bulaşık yıkamayı çok daha pratik ve çok daha kolay bir hale getiren bulaşık makinesi teknolojisi Arçelik’in ileri nesil teknolojik altyapısıyla bir araya gelerek çok daha yüksek kalite ve geniş özellikler sahip olan bulaşık makineleri olarak her evde kendisine yer bulmasına yol açıyor. Arçelik markalı bulaşık makineleri oldukça yüksek performansları ile bulaşıkların yüzde yüz hijyene ulaşmasını sağlarken zaman içerisinde çeşitli etkenler dolayısıyla arızalanmalar yaşanabilir ve bu arızalanmalarda bulaşık makinesinin verimliliğini düşürebileceği gibi kullanımın mümkün olmamasına da neden olabilir. Bu tip durumlarda Arçelik bulaşık makinelerinin üstün teknolojilerin uygun standartlarda servis hizmeti sunan Göztepe Arçelik Servisi kısa sürelerde profesyonel çözümler ile bulaşık makinelerinin ilk günkü verimliliğinde kullanılabilmesine yardımcı olur.

Arçelik markalı bulaşık makineleri zaman içerisinde kullanım yoğunluğu ve çevresel etkenler gibi pek çok faktör dolayısıyla çeşitli arızalanmalar ile karşı karşıya kalabiliyor ki Küçükyalı Arçelik Servisi destek hattına makinelere ilişkin en sık gelen arıza kayıtlarının başında bulaşıkların yıkama sonrasında yine kirli olarak çıkması geliyor. Bulaşık makinesi normal programında çalışıyor olmasına karşın, yıkama programı sonunda bulaşıklar yine kirli olarak çıkması sorununa neden olabilecek 6 farklı neden bulunur. Bu nedenler ise yıkama motorunun çalışmaması, makine fıskiyelerinin dönmemesi, makine fıskiyelerindeki deliklerin tıkanması, makinenin deterjan ve parlatıcıyı alamaması, bulaşıkların uygun şekilde yerleştirilmemesi ve su basıncının düşük olması olarak sıralanır.

Küçükbakkalköy Arçelik Servisi teknik ekipleri bu sorunlara ilişkin deneyim sahibi olduklarından teknolojik ekipmanları ile doğrudan bu parçalar üzerinde testler gerçekleştirerek, arızalanmaya neden olan parçayı ve sorunu kısa süreler içerisinde tespit etmektedir. Her parçada yapılan incelemeler sonucunda arıza tespit edilen parçalardan arızaya neden olan durum giderilirken, eğer parça değişimi gerekliyse anında parça değişimi gerçekleştiriliyor. Ayrıca teknik ekipler tarafından gerçekleştirilen tüm parça değişimlerinde sadece orijinal yedek parçalar kullanılır ki böylelikle takılan yeni parçanın kısa sürede tekrar arıza vermemesi ve uzun süre yüksek dayanıklılık ve performansta kullanılabilmesi sağlanır. Bu durum ekstra maliyetlerin yaşanmasına ve bulaşık makinesinin sık arızalanmasının yaratacağı mağduriyetin önüne geçilebilmesine yardımcı olur.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar