15.1 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 11, 2024

İletişim

Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmama Sorunu ve Çözümü

Günümüz modern teknolojisinin hızlı gelişimi ile birlikte beyaz eşyalar, günlük yaşamın en temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Arçelik markalı beyaz eşya ürünleri son yıllarda oldukça yoğun şekilde tercih edilirken üstün teknolojilere sahip olan ve yüksek verimlilik sunan Arçelik bulaşık makinesi modelleriyle artık bulaşıklar çok daha düşük enerji ve su sarfiyatı ile üstün bir verimlilik sağlıyor. Arçelik’in üstün teknolojisinin kullanıldığı bulaşık makinelerinde karşı karşıya kalınan arızalanmalar halinde sunulan servis desteğinin eş değer teknolojik altyapıya sahip olması gerekir ki kaliteli bakım ve onarım gerçekleştirilebilir.

Üstün performans ve teknolojiye sahip olan Arçelik markalı bulaşık makinelerinde karşı karşıya kalınan arızalanmalarda eğer bu teknolojide deneyim ve bilgi sahibi olmayan ekipler tarafından bakım ve onarım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi halinde bulaşık makinesinde geri döndürülmesi imkansız olan daha büyük sorunların yaşanmasına yol açabilir. Pendik Arçelik Servisi merkezinde teknolojik altyapı ve alanlarında uzman teknik ekipler tarafından Arçelik markalı bulaşık makinelerinde karşı karşıya kalınan tüm arızalanmalarda hızlı ve kaliteli çözümler gerçekleştiriliyor.

Kaynarca Arçelik Servisi hizmetlerine Arçelik markalı bulaşık makineleri için gerçekleştirilen arıza başvurularının başında makinenin çalışmasına karşın yıkama programının kesinlikle ileme kaydetmemesidir. Bu tip arızalanmalar, bulaşık makinelerinde ciddi sorunlara gösterge olduğundan kesinlikle doğrudan profesyonel destek alınmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Arçelik markalı bulaşık makinelerinde en sık karşılaşılan arızalardan birisi olan makinenin çalışmasına karşın, yıkama programının ilerlemesi problemi ;

-Program aygıtı

-Program aygıtı ayar düğmesi

-Termostat

-Isıtıcı gibi parçalar nedeniyle oluşabilir. Bu parçalarda herhangi bir arızalanma durumunda parçanın değiştirilmesi gerekir. Sancaktepe Arçelik Servisi teknik ekibi tarafından gerçekleştirilen inceleme ve test uygulamaları esnasında arıza tespit edilen bu parçalarda yedek parça değişimi sadece orijinal Arçelik yedek parçaları ile gerçekleştirilir. Böylelikle değiştirilen parçanın kısa zaman içerisinde orijinal olmaması ve dayanıksız olmasından kaynaklı olarak yeniden arıza vermesinin önüne geçilir ki bu sayede yeniden servis ve yedek parça maliyeti ile karşı karşıya kalınmadan ekonomik ve en kısa süre içerisinde bulaşık makinesinin ilk günkü performansında yeniden kullanılmaya başlanması sağlanır.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar