12.6 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 4, 2024

İletişim

Web tasarımı, Özel Yazılım ve Kurumsal Seo

Kurumsal Seo
Kurumlar tarafından sunulmakta olunan hizmetleri yansıtan lastik tamiratı, estetik cerrahi gibi özel anahtar kelimelerde Başta Google olmak üzere arama motorlarının doğal aramalarında üst sıralarda yer alınması amacıyla yapılan çalışmalar bütünüdür. Kurumsal seo çalışmalarında çalışılacak olan özel anahtar kelimeler şehir veya bölge bazında flitlenerek de çalışılabilmektedir. Örneğin İstanbul özel yazılım, seo gibi Kurumsal seo çalışmaları Google Adwords çalışmalarının aksine uzun vadeli çalışmalar bütünüdür. Kısa vadede sonuç alınması beklenmemeli kurumlara yapılmakta olunan çalışmaların raporları düzenli olarak gönderilmelidir.
Özel Yazılım
Özel yazılım kurumlara standart çözümler sunmaz, iş akışlarına en uygun yazılım çözümlerini sunarlar.
Standart yazılımlar kurumların sürekli olarak değişmekte olan, birbirinden farklı ihtiyaçlarını karşılayamamakta ve kurumların iş süreçlerini düzgün yönetmelerini engellemektedir. Dolayısıyla standart yazılım kullanımı maddi ve zaman kayıplarını da beraberinde getirir. Kurumların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmeleri ve tüm iş süreçlerini doğru ve etkili bir şekilde yönetebilmeleri, zaman ve maddi kayıpların önüne geçilebilmesi amacıyla kurumların iş akışlarıyla paralel özel yazılımlar geliştirilmektedir.
Proje risklerinin en alt düzeye indirilmesi, maddi ve zaman kayıplarının önüne geçilmesi amacıyla geliştirilen özel yazılımlar yüksek performansla tüm tarayıcılarda düzgün ve etkili çalışacak şekilde yapılandırılmaktadır.
Web tasarımı
Web tasarımı, web sitelerinin kurumların en önemli pazarlama mecralarının başında gelmesinden dolayı fazlasıyla dikkat edilmesi gereken bir konudur. Web tasarımlarındaki tüm düzenlemelerin hedef kitlenin ihtiyaç ve istekleri ile doğru orantılı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Web tasarımlarında dikkat edilmesi gereken en önemli konular web tasarımlarının hızı, kullanılabilirliği ve renkleridir. Kullanabilirlik açısından doğru yapılmış web tasarımları ziyaretçilerin web sitelerinde gezmelerini kolaylaştırmakta ve gereksiz yerlerde dolaşmasını engellemektedir. Böylelikle web sitelerinde aradıklarını daha kolay bulurlar.

Kullanabilirlik özelliği özellikle e-ticaret sitelerinde büyük önem taşımaktadır. Web tasarımlarında kullanabilirliğin yanı sıra görsellik ve hız da web sitelerinin, kurumların vitrini olmasından dolayı büyük önem taşımaktadır. Çünkü ziyaretçiler görsel açıdan zayıf yavaş web tasarımlarından hiç hoşlanmadıklarından web sitelerini çok kısa sürede terk ederler.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar