12.6 C
İstanbul
Salı, Şubat 27, 2024

İletişim

Vücut Sıkılaştırma Yöntemi Thermage Body

Vücut sıkılaştırma özellikle kadınların yaşlanma belirtilerini bir türlü kabullenemeyip, daha genç hissetmeleri dolayısıyla fiziken de bu gençliği korumak istemeleri ile gerçekleştirilen tedavi yöntemidir. Yaşlanma belirtileri vücutta ilk olarak dizler eller ayaklar ve boyunda dikkat çeker. Bu bölgelerde meydana gelen kırışıklıklar mutsuzluğa sebep olurken kadınlar özellikle yaklaşan yaz mevsimi için şimdiden bakımlarını yaptırmaya başladılar. Bikini giymenin hayalini kuran kadınlar, bikini içerisinde güzel görünmek için tüm kırışıklıklarından thermage body yöntemi ile kurtulmak istiyorlar. Vücut sıkılaştırma lazer ile yapılan bir işlem olmadığı için güneşten korunma tedbirlerine de ihtiyaç olmamaktadır. Vücut sıkılaştırma yönteminden sizler de faydalanmak istiyorsanız Dr. Mustafa Karataş’ın Thermage Body yöntemini tanıtmasını sağlayabilirsiniz.

Yüz Dolgusu İstanbul’da belli kliniklerde de uygulanan bir estetik operasyondur. Kendini genç hisseden herkesin başvurabileceği bu yöntemle yüzde yaşlanma belirtilerinin baş gösterdiği, göz çevresi, dudak çevresi, alın ve boyu gibi bölgelere hylorik asit dolgusu ile canlılarda da bulunan bu asit laboratuar ortamlarında dolgu haline getirilerek yüzün ihtiyacı olan bölgelerine enjekte edilir. Yüz Dolgusu İstanbul da Dr. Mustafa Karataş kliniklerinde yapılmakta olup, sizler de dış görünüşünüzü önemsiyor olmanız dolayısıyla klinik seçiminizi de doğru yapmalısınız. Yüz dolgusu İstanbullu kadınların tercihi olarak bilinirken, pek çok kadın, özellikle ekonomik özgürlüğünü elinde tutan kadınlar da yüz dolgusu yaptırarak genç yaşlarına kaldıkları yerden devam etmek istiyorlar.

Çatlak tedavisi erkeklerde de görülse de özellikle kadınların sorun ettiği çatlakların lazerle tedavisine verilen isimdir. Vücutta sık kilo alıp verme ve hamilelik sonrasında kalan çatlaklar çoğu kadının hoşuna gitmediği gibi kendilerine olan özgüvenlerini kaybetmelerine de sebep olur. Yaklaşan yaz ayları için sizler de vücudunuzda bulunan çatlaklardan kurtulmak istiyorsanız lazerle çatlak tedavisini araştırabilirsiniz. Çatlak tedavisi ile vücuttaki çatlakların %85 görünümünün azaldığını söyleyenlere Dr. Mustafa Karataş geri kalan %15 lik kısmın başarısızlık olarak algılanmaması gerektiğini söylüyor. Günümüzde çoğunluğu çalışan kadınların ekonomik özgürlüklerine sahip olmaları dolayısıyla istedikleri anda başvurabilecekleri çatlak tedavisinin fiyatları da çatlakların bulunduğu bölgeye, derinliğine ve yoğunluğuna göre değişkenlik gösteriyor.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar