8 C
İstanbul
Cuma, Mart 15, 2024

İletişim

Uykusuzluğun İzleri Cildinize Yansımasın

Estee Lauder, kült serumu Advanced Night Repair’i yeniledi. Serumun formülü, cilt yenilenmesinin en yüksek olduğu gece boyunca hücre onarımını hızlandırarak uykusuzluğun ciltte yarattığı belirtileri silmekle kalmıyor…

Şimdiye kadar cilt yaşlanmasına neden olan faktörleri çokça konuştuk; güneş, sigara, stres, zaman, çevresel faktörler vs… Tüm bunları konuşurken gözden kaçırdığımız bir detay vardı; uykusuzluk!
Uyku, bedenin dinlendiği, hücrelerin yenilendiği, enerjinin depolandığı çok önemli bir zaman dilimi. İyi bir uykunun etkileri vücudumuzda da cildimizde de kendini gösterir. Uykumuzu aldığımız zaman sadece kendimizi daha iyi hissetmeyiz, cildimiz de daha canlı, daha parlak görünür. Daha çekici hissederiz. Uykusuz bir gecenin ertesinde ise aşikar bir şekilde daha verimsiz bir gün geçiririz. Dikkatimizi toparlamakta zorlanır, daha sinirli ve huzursuz oluruz. Peki, uykusuzluğun neden olduğu psikolojik olumsuzluklar bu kadar mı; cildimizde nasıl etkiler yarattığı hakkında bir fikriniz var mı? Estee Lauder, bu soruya yanıt vermek için şimdiye kadar gerçekleştirilen en büyük uyku araştırmasına imza attı.
Estée Lauder’ın bağımsız araştırmacıları, dermatolojik araştırmaları ile dünyanın en iyileri arasında gösterilen University Hospitals Case Medical Center işbirliğiyle yürüttüğü araştırmanın sonucunda, uykusuzluğun cilt yaşlanması üzerinde gözle görülür etkileri olduğu klinik olarak kanıtlandı!

YETERSİZ UYKU KESİNLİKLE CİLDİNİZE ZARAR VERİR!
Yeteri kadar uyuyabilen ve uyuyamayan kadınlar üzerinde yapılan araştırmalar, uykusuzluğun sadece ince çizgi, kuruluk, mat görünüm gibi ilk yaşlanma belirtilerine sebep olmadığını, aynı zamanda cildin doğal onarım sürecini de negatif etkilediğini gösteriyor.
Bu da tam olarak şu anlama geliyor: Eğer yeteri kadar uyuyamıyorsanız cildiniz, nem kaybı, güneş lekeleri ve çevresel faktörlerin yarattığı olumsuz etkileri onaramıyor ve yaşlanma süreci hızlanıyor. Hatta konuyu bilimsel verilerle daha netleştirelim: Yetersiz uyku uyuyanların cilt yaşları 4 yaş daha yaşlı görünürken, iyi uyuyanlar 8 yaş daha genç görünüyor!

ADVANCED NIGHT REPAIR EN GELİŞMİŞ FORMÜLÜYLE KARŞINIZDA
Bundan 30 yıl önce, Advanced Night Repair ile cilt bakımını cilt onarımına dönüştüren ilk serumu üreten Estee Lauder, o günden beri bu kült ürünü en gelişmiş teknolojilerle yenileyerek sunuyor. Şimdi ise bu büyük ‘uyku’ araştırmasının sonucunda, tarihteki en etkili teknolojilerle Yeni Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II’yi tasarladı.
Onarım için en verimli zaman diliminin gece olduğunu bundan yıllar önce keşfeden Estee Lauder, o günden beri araştırmalarını bu yönde yürütüyor ve bu süreci cilt için daha verimli bir hale getirmek için yeni formüller geliştiriyor.

UYKUSUZLUĞU BOŞ VERİN, CİLDİNİZİ ONA EMANET EDİN
Yeni Advanced Night Repair Serum, cilt hücrelerinin çok daha yüksek performanslı çalışmasını sağlayarak tüm gece cilt onarımının devam etmesini sağlıyor. 30 yıllık DNA araştırmalarının sonucunda, yeni Advanced Night Repair ile sadece cilt hücrelerinizin bozulan DNA’larını onarmakla kalmıyor, aynı zamanda ChronoluxCBTM Teknolojisi ile dünyada ilk defa hücrelerin senkronize olarak arındırılmasını da sağlıyor. Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II, çizgi, kırışıklık, cilt lekeleri, sarkmalar, nemsizlik gibi zamana ve çevresel faktörlere bağlı olan tüm ana yaşlanma belirtilerini de onarıyor. Sonuç: Çok iyi uyumuş gibi dinlenmiş; daha berrak, aydınlık ve genç görünümlü bir cilt.

Uyku probleminize bir çözüm bulamıyor olabilirsiniz ama bu cildinizin daha yaşlı görünmesine razı olmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Bir de Night Repair Synchronized Recovery Complex II ile güne uyanmayı deneyin!

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar