Ütüleme Lazer Nedir?

0
964
ütüleme epilasyon

Ütüleme lazer, özellikle kadınların tüm tüylerinden kurtulmak için başvurdukları bir epilasyon yöntemidir. Son yılların en çok tercih edilen lazer epilasyon yönteminin geliştirilerek bugünkü şeklini almasıyla cihazlarda da son teknoloji kullanılarak tamamen ağrısız ve acısız bir epilasyon hedeflenmiş ve gerçekleştirilmiştir. Ütüleme lazer, verildiği isimde de anlaşıldığı gibi adeta ütü yapar gibi tüylerin bulunduğu alanlara uygulanan bir yöntemdir. Ütüleme lazerin tek farkı ütü kadar sıcak olmayışıdır. Uygulamayı sağlayan cihazlar sayesinde başlığındaki soğutucular acının hissedilmemesini sağlarken, yanma riskini de ortadan kaldırır. Ütüleme lazer, kadınları en çok sıkıntı ettikleri tüylerinden kurtarmak için en kalıcı yöntemdir. İnsanların çoğu hala bu epilasyonun zararı olup olmadığını tartışırken, uygulama kesinlikle sağlığa zararı olmayan son teknoloji cihazlarla yapılmaya devam ediliyor.

Soprano Accord yukarıda da bahsettiğimiz ütüleme lazer epilasyon cihazlarından biridir. Piyasada lazer epilasyon yaptırmak istiyorum dediğinizde pek çok marka cihazla karşılaşırsınız. Fakat bu yazımızdan sonra sizler de cihazlar hakkında bilgi sahibi olacağınız için, uygulama yaptırmak istiyorsanız bunun için güzellik merkezlerinde Soprano marka cihazların olmasına özen gösterin. Soprano Accord, saniyede oldukça hızlı atışlar yapmasıyla bilinen bir cihaz olup, başlığındaki soğutucular sayesinde acı duymadan, konforlu ve yanma riski olmadan bir epilasyon sağlayacaktır. Soprano Accord marka cihazların bulunduğu merkezleri internet üzerinden de dilerseniz araştırabilir, böylelikle daha güvenli olan merkezleri tercih edebilirsiniz.

Soprano XL, yukarıda da bahsettiğimiz diğer Soprano marka epilasyon cihazı ile benzer özelliklere sahiptir. İkisi de Soprano güvencesi altında olup, bu marka cihazların olduğu merkezlerde epilasyon daha sağlıklı olacaktır. Soprano XL bir ütüleme epilasyon cihazı olup, bu epilasyon oldukça konforlu ve adeta masaj yaptırır rahatlığında epilasyon yaptırmanızı sağlayacaktır. Soprano XL, başlığında bulunan soğutucular sayesinde acı ve yanma hissi duymadan epilasyonunuzu gerçekleştirir ve saniyede 10-15 atış yapma özelliği sayesinde, size vaat edilen sürede tüylerinizden kurtulmanız sağlanır. Soprano XL marka cihazlar dışında piyasada pek çok marka cihaz bulunurken Alma Lasers teknolojisi ile üretilmiş olan bu cihazları tercih etmeniz sağlığınız açısından daha faydalı olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here