8.6 C
İstanbul
Cuma, Mart 1, 2024

İletişim

Rüyalar Ne Der

Rüyalar Ne Der

Rüyalar, hem kadının hem de erkeğin en sevdiği ve hatta çoğu zaman bel bağladığı doğa olaylarındandır. Bazı kişiler hiç rüya görmediğini söyleseler de bu durum aslında onların hatırlamamasından dolayı oluşur. Görülen rüyalar insanın yaşam kalitesini çok fazla etkileyebilir. Örneğin görünen kötü rüyalar, kişiyi tüm gün hatta tüm hafta etkisi altında bırakabilir. Sürekli kötü bir şey olacakmış gibi hisseder ve sürekli rüya tabirlerine bakarak bir anlam çıkarmaya çalışır. Çoğu kişi rüyalarının çıktığını söylese de, bunun için tam olarak net bir kanıt yoktur. Kişi çoğu zaman rüya yorumları ve yaşadıkları ile ilişkilendirir.

Rüyalar için çok fazla düşünmek ya da hayatı ona göre yaşamak doğru değildir. Kişi kendini çok fazla kaptırıp her gördüğü rüyayı analiz etmeye çalışsa bir süre sonra hayatı olumsuz etkilenmeye başlayacak ve sanki yaşamak için rüyaya ihtiyacı var gibi bir sonuç çıkasını sağlayacak. Aslında rüya yorumunu en iyi kişinin kendisi yapabilir. Herkesin az çok 6. His adı verilen duyguları mevcut. Kişi gördüğü bu rüyaları kendi hayat tarzına ve hisleri e güvenerek bir sonuç çıkartabilir. Tabi bu çıkartacağınız durumlar kesinlikle hayatınızı etkileyecek kadar fevri olmamalı. Rüyalarda fal gibi bakımı eğlenceli ama hayatı etkileyecek ve yön verecek kadar iddialı olmamalı.

Rüyalarımız için eğlenceli ve keyifli olarak yorumlar üretiriz. Unutmayın ki çoğu zaman düşündüğünüz başınıza gelir. Özellikle geceleri uyurken dua etmeniz sizi kötü rüyalardan korur ve daha sağlıklı bir uyku uymanızı sağlar. Yine yapılan araştırmalar yemek öncesi çok fazla yemek yemenin geceleri kâbus oluşturduğunu ortaya çıkarmış. Sizlerde geceleri çok fazla kötü rüya görüyorsanız bu dediklerimizi uygulayarak gelişimini inceleyebilirsiniz.

Bazen de görülen rüyalar kişinin çok mutlu kalmasını sağlar. Özellikle çok sevdiği birini gördüğünde ve hasret giderdiğinde sanki gerçek hayatta onunla vakit geçirmiş gibi mutluluk verebilir. Bu gibi rüyalar her gün görünse de kişiyi sürekli mutlu eder ve rüyaya olan bakış açısı değişir. Rüya böylelikle kişiyi gün içerisinde motive eden bir şey haline gelir ve heyecan ile bir sonraki gece görülecek rüyanın hayali bile görülür.

Genelde birçok kişi rüyasında deniz, deve, at gibi değerler gördüğünü söylerler. Bu objeler her zaman hayra yorumlanır ve rüya sahibi için iyi dilekleri delalet eder. Çoğu inanışa göre güzel görülen bir rüya sonrası sabah kalktığınızda çeşmeyi açmalı v çeşme açıkken, rüyanızı akıp giden suya anlatmanızdır. Rüyanız hayra dönüşeceği ve iyi dilekler olacağı şeklinde yorumlar yapılır. Bir diğer inanışa göre de, hayırlı ve güzel rüyaları insanlara anlatmaktan sakınmalısınız. Rüya anlatıldıkça tılsımını kaybedeceği ve kötü yönde ilerleyişine dair düşünceler baş gösterir. Aslında gereken tek şey rüyaların sadece bilinçaltı oyun olduğunu unutmadan ve hayatımıza ona göre yaşamayarak rahat bir döneme devam etmek gerekliliğidir. Bu yolda rüya yorumcularına paralar kaptırmamalı. Sizler hayatınızda her şeyi hayra yormalı ve öyle olacağını düşünmelisiniz.

Rüyalar insan hayatında her zaman olan ve var olacak bir olaydır. Görmüş olduğunuz rüyaların halk arasında neye delalet ettiğini de az çok tüm rüya tabirleri sitelerinden öğrenebilirsiniz. Birden fazla yorumlar bulunsa da az çok hemen hemen aynı şeyleri söyler dururlar. Önemli olan sizin nasıl yorumlayacağınız ve sizin içinize nasıl doğacağıdır. Umarız sizlerin de rüyaları pamuk kıvamında yumuşacık ve güzel haberler ile geçer. Uzun süredir görmediklerinizi görür ve hiç değilse rüyalarda da olsa hasret gidermiş olursunuz.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar