Popüler Facebook Oyunlarının Yeni Gözdesi Dragon City

0
651

Dragon city ilk olarak facebook üzerinden yayılan bir oyundur. Daha sonra oyuna milyonlarca kullanıcının ilgi göstermesi ve popülaritesi kısa süre içerisinde artması üzerine dragon city gibi oyun online oyun sistemleri için tasarlanmıştır. Online oyun siteleri üzerine aktarıldıktan sonra oyun aynı zaman android ve ios işletim sistemine sahip cihazlar için de tasarlanmıştır.

Dragon city oyunu başlığı altında savaş oyunları kategorisinde yayınlanmaya başlayan bu oyuna büyük ilgi gösterilmekle birlikte oyun kısa sürede en çok oynanan oyunlar listesinde yerini almayı başarmıştır. Genellikle genç yaştan ve çocuk yaştan kesime hitap eden bu oyunda önemli olan ejderha karakterleri ile levelleri geçebilmektir.

Oyun ilk günden bu yana büyük ilgi görmüş ve birçok sosyal paylaşım sitesinde popüler olmuştur. Akıllı cihazlar için geliştirilmesinden bu yana oyunda grafikler ve içerik olarak birçok yeni özellik eklenmiştir. Bu oyunu online oyun siteleri üzerinde savaş oyunları kategorisinde dragon city başlığı altında görüntüleyip oynayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here