Kim Milyoner Olmak İster Oyna

0
1495

Teknolojinin gelişmesi üzerine artık bilgi yarışmaları ve eğlenceli birçok dizi, çizgi film online oyun siteleri üzerine aktarılabilmektedir. Kim milyoner olmak ister de bu oyunlardan birisidir. Aynı zamanda ülkemizde birçok kesime hitap eden yarışma programı şimdilerde online oyun siteleri üzerinde genç ve yetişkin kesim tarafından en fazla oynan oyunlar arasında yer alıyor.

Online oyun siteleri üzerinde kim milyoner olmak ister oyunu adıyla zeka oyunları ve yarışma oyunları kategorisi üzerinde yayınlanan bu oyunu oynamak için internetinizin olması yeterlidir. İnternet olmadığı taktirde Google play üzerinden indirebilir ve akıllı cihazınızda da oynayabilirsiniz. Oyunu bilgisayar programı şeklinde de yükleyebilirsiniz.

Oyunda 15 tane soru bulunuyor. 100 tl ile başladığınız oyunda 4 joker var ve bu jokerleri kullanarak 15. Soruyu da doğru cevapladığınız takdirde kim milyoner olmak ister oyna adı altında bulunan sitede tam 1 milyon sanal paranın sahibi oluyorsunuz. Böylece oyunda rekor sahibi olmak mümkün oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here