Pendik Arçelik Servisi

0
1180

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günlük yaşam içerisinde kolaylıklar sağlayan pek çok yeni nesil ürün ya da cihaz çok daha etkin bir rol üstleniyor.  Gelişen teknoloji hayatın her alanında yer alıyor. Bayanların günlük işlerini yapmalarında hem vakit açısından hem de enerji kullanımı açısından büyük tasarruf yapmalarına yardımcı olan beyaz eşya ürünleri konusunda Arçelik markasının ileri teknolojiye sahip olan beyaz eşya teknolojileri önemli bir rol üstleniyor.

Bu kapsamda da özellikle beyaz eşya teknolojileri oldukça sık ve yaygın olarak hemen hemen her evde kullanılıyor.  Pendik Arçelik Servisi hizmetlerimizi uzun yıllardır sürdürmekteyiz. Buzdolabı, bir mutfak için vazgeçilmez ürünlerin başında gelmektedir. Gıdaların soğuk ve taze kalması için hayati bir önem arz etmektedir. Bu neden dolayısı ile de oldukça yoğun çalışmakta olan buzdolaplarının bakıma ihtiyaçları bulunmaktadır.

Gerekli bakımları zamanında yapılmadığı takdirde buzdolabınızda çeşitli arızalar ile karşı karşıya kalma riski çok daha yüksek bir hale gelmektedir. Bu arızalar arasında da en çok buzdolabının yeterli oranlarda soğutmaması arızasıdır. Bu arızanın kaynağı, buzdolabının arkasında yer almakta olan soğutucu üzerinden gelmektedir.

 

Bostancı Arçelik Servisi şubemizde, bunun için teknolojik ekipmanlar vasıtası ile buzdolabının arka paneli açmaktadır. Bu noktada alanlarında uzman teknik personelimiz, yeterli soğutmayı karşılamayan buz tutmuş olan ızgaraların, buzdan çözülmesini sağlamaktadır. Bu sayede aynı şekilde profesyonellik ile arka paneli yerine takarak, ilk günkü performansına kavuşması sağlanmaktadır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here