Olsen’lar İlk Parfümlerini Tasarladı

0
863

Mary-Kate ve Ashley Olsen, Elizabeth & James adlı markaları için tasarladıkları Nirvana White ve Nirvana Black isimli parfümlerini sonunda çıkarıyor.

Duygu Özaslan

Şov dünyasının sevilen ve stilleriyle isimlerinden söz ettiren ikizleri Mary-Kate ve Ashley Olsen, hayalini kurdukları bir projeyi hayata geçirdi! “Markamız için bir parfüm yaratmayı uzun süredir istiyorduk” diyen Olsen’lar, bu proje için Sephora ile anlaşmış. Her ne kadar “Mükemmelliyetçi değiliz” deseler de bu iki parfümü yaratmaları iki yıllarını almış.
Reklamlarına herhangi bir modeli koyup ortalama bir koku yaratmak istemeyen ikizler, siyah ve beyaz şişelerdeki bu iki parfümün kokularının tıpkı kendileri gibi birbirlerinden çok farklı olduğunu söylüyor.

BLACK MASKÜLEN WHITE ÇİÇEKSİ
Mary-Kate ve Ashley, esansiyel yağlarla önceden de haşır neşir olduklarını ancak bir parfümün içinde ne kadar çok içerik olduğuna ve örneğin kaç çeşit sandal ağacı olduğuna çok şaşırdıklarını anlatıyor. İkisi de iyi bir parfüm ortaya çıkarmanın ve notaları dengelemenin ne kadar zor olduğunda hemfikirler.
Kokulardan bahsetmemiz gerekirse siyah şişeli Black, daha yoğun ve maskülen bir parfüm. Menekşe, sandal ağacı ve vanilya baskın notalar. Beyaz şişeli White ise diğerinden tamamen farklı bir çiçek kokusu. Şakayık ve misk içeriyor.
Merakla beklediğimiz bu iki parfümün ocakta satışa sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here