J.LO’nun Son Heyecanı Glowing

0
926

Aşk diye bir şey var bunu hepimiz biliyoruz… Jeniffer Lopez’in hayatının merkezinde bu aşk, çünkü her yaptığı işi aşk olarak tanımlıyor. Müziği, ailesi ve iş hayatı…

Hande Selin

“Benim bütün hayatımı kalbim yönlendirir, bütün projelerimde kalbimi dinlerim” diyor Lopez. 10 parmağında 10 marifet Jennifer Lopez, Coty’yle 10 yıl süreli olarak tasarlanan parfümüyle adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

“Benim için Glow (Lopez’in ilk parfümü) nasıl bir tutku ve aşksa Glowing de (son parfümü) aynı büyüklükte bir tutku ve aşk… Tıpkı diğer bütün projelerim gibi” diyen Lopez, parfümünü şöyle anlatıyor: “Glowing çok temiz bir koku. Ben her zaman sabunumsu temiz kokuları severim, bu koku orman kokularını andıran gerçekten temiz bir koku. Dolayısıyla benim 10 sene önce yarattığım kokuyla pek ilgisi yok. Bu onun evrim geçirmiş hali. Kokunun esansı doğal, dünyevi, temiz ve gerçek… Ama değişik bir tarafı da var, o da ormansı kokusu. Bunun da New York’un karanlık ve seksi tarafını yansıttığını düşünüyorum.”

3 farklı ebatta piyasaya sürülen parfümün içeriğinde bergamot, mandalina, portakal çiçeğinin kalbi, tarçın çiçeği, sandal ağacı, vanilya, amber, kabe samanı, paçuli ve kaşmir var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here