Lucescu Trabzonspor’a Geliyor

0
459

Shakhtar Donetsk takımına UEFA kupası dahil çok sayıda kupa kazandıran teknik direktör Lucescu, Muharrem Usta başkan seçilir ise Trabzonspor ile transfer görüşmesi için Türkiye geleceğini belirtti.

5-6 Aralık’ta yapılacak Trabzonspor kongresi öncesinde gelen haberde, Lucescu’nun Türkiye temsilcisi teknik direktörün bordo mavililer ile masaya oturabileceğini belirtti.

Trabzonspor başkan adayı Muharrem Usta, katıldığı bir televizyon programında Lucescu ile bizzat görüştüğünü ve başkan seçilmesi durumunda teknik direktörün ilk tercihleri olacaklarını belirtti. Muharrem Usta’nın bu açıklamasından sonra da Lucescu’nun Türkiye temsilcisi Süreyya Ertuğrul aynı doğrultuda bir açıklama yaptı ve açıklamasında Muharrem Usta’nın başkan seçilmesi durumunda Lucescu’nun bu ay içerisinde Türkiye’ye gelip gelecek sezon için anlaşma yapabileceğini belirtti.

Daha önce de Muharrem Usta twitter üzerinden yayınladığı Lucescu’nun fotoğrafı ile düşüncesini belli etmişti. Bu yayınlanan fotoğraf üzerine de Lucescu’nun geleceği fikri ortaya çıkmış ve bordo mavili taraftarlar arasında büyük bir heyecan yaratmıştı.mircea-lucescu-iceriks

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here