Klasik Salon Takımları

1
1283

Evlerdeki salonlar her ne kadar oturma odalarıyla birleşse de yine de salon takımları evlerin vazgeçilmezi. Özellikle misafir odalarında ya da salon ve oturma odalarının birlikte kullanıldığı mekanlarda klasik salon takımları kullanılmakta.

Evlerde zaten bir kült haline gelen klasik koltuk takımları, yeni renk ve desenlerle sezona merhaba dedi. Özellikle son zamanlarda modern akımını evlerde etkisini kaybetmesi ve klasik mobilyalara geri dönülmesiyle klasik salon takımları yeniden gündeme geldi.

Salon takımlarının için aranılan özelliklerinde birisi şık olmasının yanında kiri veya tozu çekmemesidir. Malum salonları misafir ağırlama yerleri olduğu için bu odaların temizliği oldukça önemlidir. Bu sezon oluşturulan Asortie Mobilya özel tasarımlı klasik salon takımları ise, kiri ve tozu içine çekmeyen fiber kumaşlardan üretilmiştir. Kumaşların desenlerinde ya da renklerinde herhangi bir sınırlama olmadan getirilen bu teknoloji sayesinde klasik salon takımları son yılların modası durumunda.

İskelet malzemesi olarak masif, meşe gibi yıllanmış ağaçların kullanılması klasik salon takımlarını daha uzun ömürlü hale getirmektedir. Ayrıca malzemenin doğal olması ve döşeme teknikleriyle klasik koltuk takımları, tamirata ve yenilenmeye elverişlidir.

Asortie Mobilya Dekorasyon A.Ş. firmasının kendine özgün tasarımları ile ürettiği birbirinden şık salon koltuk takımları koleksiyonunu incelemek için firmanın web sitesi ( http://www.asortie.com ) ziyaret edebilirsiniz. Sizler için aşağıda birkaç örnek görsel paylaştık.

sehzade-klasik-koltuk-takimi belinda-klasik-koltuk-takimi

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here