10.5 C
İstanbul
Salı, Mart 12, 2024

İletişim

İstanbul Reiki Masajı ile Yaşam Bulun

Reiki denince aklınıza ne geliyor? İsterseniz ilk önce Reikinin ne olduğunu öğrenelim. Reiki aslında bütün canlılarda bulunan bir yaşam gücüdür. Bu yaşam gücü sınırsız bir güçtür. Mutlaka zaman zaman çeşitli kötü olaylarla karşılaşırız ya da bazen çevreden kötü enerji aldığımız olur. İşte bu kötü olaylar ve negatif enerjiler otomatik olarak bedenimize ve hafızamıza yerleşir. Bu da bizi hem fiziksel hem ruhsal olarak olumsuz etkilemeye sebep olur. İster fiziksel olsun ister ruhsal olsun birçok probleme tıpta çare vardır ama tıpta bazen tek başına bazı durumlarda yeterli kalmayabilir. İşte bu noktada tıp uyguladığı tedaviye destekleyici bir tedavi yöntemi ilave eder. Başakşehir masaj salonu alternatif tıbbın destekleyici tedavi yöntemlerinden biridir. Mesela bir fizyo terapist Reikiyi kullanarak bir tedavi uyguluyorsa hastanın iyileşme sürecini olduğundan daha kısa bir süre haline getirmiş olur. Reiki uygulayan kişinin tam olarak yaptığı şey kişinin bedenindeki enerji girişini sağlayan Reiki kanallarını açıp tekrar kişiye enerji girişini sağlamaktır. Reiki sözcüğünü Japonlar yaşam enerjisi kullanılarak yapılan bütün tedavi türleri için kullanır. Reiki kelimesinin anlamı evrensel hayat enerjisini aktifleştiren anlamına da gelir.

Reiki tedavisinin uygulayan kişiler sınırlı değildir. Bu tedavi yöntemini istisnasız herkes uygulayabilir. önemli olan bir Reiki uzmanı tarafından vücudumuzdaki tıkanmış olan enerji kanallarının açılmasıdır. Bu enerji kanalları tekrar enerjiyle doldurulduktan sonra artık sizde bir Reiki taşıyıcısı olabilirsiniz.

reiki masajı

Reiki ile ne tür hastalıkları tedavi edebiliriz isterseniz bir göz atalım. Reiki masajı ile bağışıklık sistemi problemleri yaşayan kişilerin problemlerini çözer hastalıkların kaynağına ulaşarak rahatsızlığı ortadan kaldırır. Bu da demek oluyor ki eğer bir kişinin bağışıklık sistemi güçlüyse bir çok hastalıktan kendini korumuş ya da bir çok hastalığı çoğu insana göre daha hafif ve daha çabuk atlatmıştır. Bu tür fiziksel tedavinin yanı sıra reikinin bir de ruhsal anlamda tedavi şekli vardır. Reiki sayesinde kurtulduğumuz negatif enerjinin yerine pozitif enerji yüklenirse kişi kendini daha huzurlu hissederek bu huzuru çevresine, işine kısacası bütün hayatına yansıtır. Bu da hayatında bir sürü başarılara ve doğru alınmış kararlara vesile olacaktır. İstanbul masaj salonları için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

Reiki Masaj Videosu;

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar