Islak Saç Trendi

0
709

Sezonun en hit trendlerinden biri süper lüks kumaşlarla ıslak saçları bir arada kullanmak. Prada defilesindeki saçların yaratıcısı Guido Palau; “Sanki giyinmeye ayırdığınız vakit yüzünden saçlarınızı yapmaya zamanınız olmamış gibi” diyor.

Ezgi Tanlak

Guido Palau bu sezon çok moda olan ıslak saçları yaratmak için ne mi kullanıyor? Tabii ki besleyici yağlar! Prada, Alberta Ferretti ve Roberto Cavalli podyumlarındaki saçları yaratmak istiyorsanız bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız. Hem saçlarınıza bakım yapmış olacaksınız hem de son derece trendy görüneceksiniz. Tarzınız topluysa Alberta Ferretti; yana ayrılmışsa Prada; düzgünce taranmışsa Roberto Cavalli sizi çağırıyor. Bu görünüm yaratmak konusunda son derece başarılı olan ürünleri seçtim. İşte favorilerim:

CAUDALİE DIVINE OIL
Vücut, yüz ve saçlar için kullanabileceğiniz bu çok amaçlı yağın içinde yok yok! Üzüm çekirdeği, argan, shea ve Hindistan cevizi yağlarının bileşimi ile saçlara ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık veriyor. Tabii ıslak görünümlü saçlar yaratmak istiyorsanız elinizi korkak alıştırmayın. Bol bol sürün!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here