Gisele! İçimizi Açıyorsun

0
595

Dünyaca ünlü top model Gisele Bündchen’in kendi adıyla tasarladığı iç giyim koleksiyonu Twigy ile Türkiye’de! Tasarımlar hem çok seksi hem de vücudunuzu şekillendiriyor!

Gülçin İşler Fırat

Twigy, Gisele Bündchen’in kendi adıyla tasarladığı iç giyim koleksiyonunu Türkiye’ye getirdi. Bündchen’in kamera karşısına geçtiği iç giyim koleksiyonu, Türk kadınlarıyla markafoni.com alışveriş sitesi üzerinden buluşacak.
Koleksiyondaki ürünlerin yelpazesi de geniş; g-string, külot, boxer, gecelik, jartiyer takımları, korse, selülit giderici ve inceltici korse, babydoll takımlar, atlet, kalça kaldıran külotlar, iç giyim aksesuarları var.

Şık ve selülit gideren teknoloji Emana
Gisele tasarımı ürünler şık ve seksi olmasının yanı sıra Emana teknolojisi ile üretilmiş. Özel bir teknolojiyle üretilen akıllı kumaş olan Emana, DNA’sındaki bioaktif kristaller sayesinde uzun kızıl ötesi ışınlarla biostimülasyonu teşvik eden bir iplik. Şu demek oluyor ki bu ürün metabolizmayı hızlandırarak selülit dokusunu azaltıyor, vücudu şekillendiriyor. Üstelik temasa geçtiği bölgede fazla ısıyı emerek, vücudun terlemesini önlüyor ve kaslarda biriken laktik asitin eşit dağılımını sağlayarak kas yorgunluklarını da azaltıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here