İçerenköy Arçelik Servisi 216 471 59 56

0
694

Teknoloji ve tasarımın buluştuğu ürün gruplarını üreten Arçelik markası, teknoloji ilerledikçe her geçen gün yeni ürünlerini piyasaya sunuyor. Her gün yeni modelde ürünler çıkaran markayı takip eden İçerenköy Arçelik servisi, ürünlerin bakım ve onarımlarını gerçekleştirmektedir.

Bostancı Arçelik servisi olarak işini ciddiye alan, kendini sürekli geliştiren, teknolojiyi takip eden ve konusunda profesyonel teknik ekibimiz her ürün grubunda sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Yeni ürünlerin montajından, ürün kullanımı bilgilendirmesine, evde servis desteğinden, periyodik ürün bakımlarına kadar her türlü hizmeti en iyi şekilde veriyoruz. Bostancı bölgesinin her köşesine kadar servis hizmetimiz bulunmaktadır, sadece aramanız ve bize arıza bildiriminde bulunmanız yeterlidir. Çağrı merkezimiz tarafından telefonda destek verilir, sorun çözülmediğinde mobil teknik servisimize durum bildirilir. Yanlarında ürünlerin orijinal yedek parçaları bulunan ekibimiz, evinize aynı gün içerisinde gelerek, arızayı giderir. Kombi, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve fırın ile ilgili arızalarda biz devreye giriyor, sorunu gideriyor ve yaptığımız işin garantisini veriyoruz.

Haftanın her günü ve günün her saati çağrı merkezimizden Küçükbakkalköy Arçelik servisine ulaşabilir, gün içerisinde ise teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Ayrıca web sayfamızdan da gerekli bilgilendirme ve iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Aldığınız hizmetle ilgili değerlendirmelerinizi de bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş çalışanlarımız için sizlerin fikirleri sonsuz değerlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here