Bostancı Bosch Servisi

0
593

     Bostancı Bosch servisi, Kadıköy  ve çevresinde bulunan bölgede servis ağı hizmetini sürdüren bir firmadır. Arçelik marka bulaşık makineniz herhangi bir arıza çıkarttığında sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız; makinenizin arızasını en kısa sürede giderip siz müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bosch firması her alanda olduğu gibi, servis ağı hizmetinde de kalitesinden ödün vermeyen bir firmadır. Kaliteli bir ürün piyasaya sürmenin tek başına yeterli olmayacağının bilincinde olan bir firmadır. Servisimiz Kadıköy ilçesi sınırlarında bulunan Ataşehir ve çevresinde siz müşterilerine en kaliteli servis ağını en kısa sürede sunmaktadır.

Güler yüzlü, işinin ehli ve gerekli olan teknik bilgiye sahip ekip çalışanlarımız sayesinde Arçelik marka beyaz eşyanızın tamiratı en kısa sürede yapılmaktadır. Makinenizin herhangi bir parça arızası durumunda, orijinali ile birebir değişimi sağlanmaktadır. Kaynarca Bosch servisinin alanında uzman olan çağrı merkezi çalışanları sayesinde 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz. Gerekli olan teknik bilgiyi çağrı merkezi elemanlarımızdan kolaylıkla alabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir servis ağına sahip firmamızın kullanmış olduğu parçalar orijinal parçalardır. Herhangi bir durumda beyaz eşyanızın onarılan parçası yeniden arıza çıkarırsa takılan parça garantili olduğu için sizden hiçbir talepte bulunmadan beyaz eşyanızın onarımı en kısa sürede sağlanmaktadır.

Bosch marka beyaz eşyalarınızın herhangi birinin arızası durumunda yapmanız gereken tek şey Küçükbakkalköy Bosch servisini aramak olmalıdır. En kısa sürede en kaliteli hizmeti alabilmeniz için sizlere bir telefon kadar yakınız.

  

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here