Evkur Mobilya ve Merinos Mobilya Oturma Grupları

0
4393
evkur mobilya salon takimi

Mobilya ve dekorasyon sektöründe her geçen gün yeni kampanyalar son kullanıcıya sunulurken Evkur Mobilya da boş durmuyor. Türkiye’nin en köklü ve modern mobilya firmalarından biri olan Evkur tam 24 senedir salon takımlarından oturma gruplarına, tv ünitelerinden banyo modellerine kadar birçok alanda ürün satmakta. Evkur Mobilya ‘nın ofis mobilyaları da çokça tercih edilmekte. Şık ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken Evkur’da fiyatlar da oldukça uygun. Örneğin genç odaları 400-900 tl aralığında değişmekte ve rakip firmalarla karşılaştırıldığında en uygun fiyatların Evkur Mobilya‘da olduğunu görüyoruz.

evkur mobilya salon takimi

Genç odalarının içeriğindekiler:

3 Kapılı Gardrop
En: 58.00 cm
Boy: 140.00 cm
Yük.: 185.00 cm

Çalışma Masası
En: 90.00 cm
Boy: 111.00 cm
Yük.: 153.00 cm

Evkur ürünleri ve fiyat listeleriyle ilgili ayrıntılı bilgileri http://www.evkurmobilya.net sitesinden veya Evkur’un resmi sitesinden alabilirsiniz.
Gelelim mobilya sektöründe iyi bir konuma sahip diğer bir markaya; Merinos‘a. Özellikle ünlülerin oynadığı halı reklamlarıyla göz önünde olan Merinos‘un mobilya kısmı da oldukça zengin. Yatak odası takımlarından yemek odası modellerine, banyo dolaplarından mutfak masalarına kadar geniş bir yelpazede ürünler sunan Merinos Mobilya ‘da 2012 kataloguna baktığımızda çok uygun fiyatlar görüyoruz. Mutfak modelleri 500-1200 tl aralığındayken banyo modellerinde fiyat 400 tl’ye kadar düşüyor. Merinos oturma grupları da markanın en çok satan ürünlerinin başında geliyor. Renkli tonların ve desenlerin ön planda olduğu oturma gruplarını tercih etmemek için bir sebep yok. Merinos Mobilya ürünleri ve fiyat listeleriyle ilgili detaylar ve kullanıcı yorumları için sizlere http://www.merinosmobilya.org sitesini öneriyoruz. Bu sitede sadece bu markanın değil diğer mobilya ve dekorasyon markalarının ürünlerini ve güncel kampanyaları da bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here