Demirtaş’da Kalite ve Güvenin Tek Adresi

0
1448

Demirtaş beldesi Osmangazi’ye bağlı bir belediyedir. 2007’den sonra Bursa Büyükşehir’e bağlanmıştır. Bursa’nın yeni gözde mekânları arasına giren Demirtaş beldesi sakin ortamı, doğası ve yeni daireleriyle Bursalıların ev tercihinde ön plana çıkan bir bölgedir. Demirtaş satılık daireler Bursa’nın diğer bölgelerine göre uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Yeni yapılan binalarla 3+1ve 4+1 şeklindeki daireler sizlerin hizmetindedir. Bir ev sahibi olmak istiyorsanız Demirtaş’taki dairelere bir göz atmanızda fayda var.

Demirtaş Ev Fiyatları Ne kadardır?

Demirtaş bölgesi Bursa’nın yeni yükselen beldesidir. Yeni binaları, iç açan doğası ve sakin halkıyla siz ve ailenize uygun bir bölgedir. Demirtaş daireler, fiyat olarak Bursa’nın diğer bölgelerine göre biraz daha uygundur. Yeni yapılan binalarda farklı özelliklerde daireler mevcuttur. Bu dairelerin fiyatları 90.000 TL VE 150.000 TL arasında değişmektedir. Daire fiyatları katlara göre değişmekte ve birinci katlarda 90.000 TL üst katlara çıkıldıkça artmaktadır. Bursa’nın bu güzel köşesinde bir ev sahibi olmak istemez misiniz?

Demirtaş İkbal İnşaat Evleri

Bursa Demirtaş satılık daireler geniş salonları, kullanımı rahat mutfakları ve diğer odalarıyla sizler için en uygun fiyata sunulmaktadır. Bursa’nın bu güzel bölgesindeki dairelere sahip olmak ise Bursa’nın diğer bölgelerine göre daha kolaydır. Daire fiyatları 4+1 daireler için 90.000 liradan başlar. İkbal İnşaat sizler için yeni yuvalar kurar ve bunları uygun fiyata sizlere sunarlar. 180m2 olan dairelerde 2 banyo bulunmaktadır. Bir aparmanda toplamda 3 adet daire bulunur. Dairelerde doğalgaz sistemi döşenmiştir. Kalite ve güvenin tek adresi olan İkbal İnşaat sizleri Demirtaş’ta ki evleri gezmeye davet ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here