8.4 C
İstanbul
Cuma, Mart 15, 2024

İletişim

Bulaşık Makinesi Kirli Yıkıyor Sorunun Çözümü

Sürat ile gelişmekte olan beyaz eşya teknolojisinde Arçelik gibi dev bir beyaz eşya geliştiricisi ve üreticisinin bu alanda gelmiş oldukları ileri seviye ile birlikte günlük yaşantı içerisinde insanlara ev işlerinde en etkili şekilde yardımcı olmaktadır. Özellikle de günümüz modern çağında beyaz eşya teknolojileri, bir evin en temel ihtiyaçları arasında yer alıyor.

Türkiye’de de yaygın şekilde kullanılmakta olan Arçelik markalı çamaşır makinelerinde karşı karşıya kalınabilecek tüm arızalara ilişkin olarak Kadıköy Arçelik Servisi hizmetlerimizde teknolojik, modern, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda Arçelik markalı beyaz eşya modelleri arasında özellikle Arçelik çamaşır makinesi modelleri dünyanın her yerinde üstün teknolojisi, yüksek performansı, düşük enerji sarfiyatı ve çevreci teknolojisi gibi özellikleri nedeni ile yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Özellikle Arçelik markalı bulaşık makinenizde karşı karşıya kaldığınız ve Fikirtepe Arçelik Servisi hizmetlerimize başvuruda bulunduğunuz bulaşıkların yıkama sonunda kirli çıkması sorunu için hızlı çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda bu şekilde bir Arçelik bulaşık makinesi arızası için teknik ekiplerimiz öncelikli olarak motor kondansatörünü kontrol etmektedir. Eğer arıza tespit edere ise değiştirilmektedir. Ayrıca motor sargı uçları da kontrol edilmektedir.

Bunun dışında kısa devre ya da gövdeye kaçak mevcutsa motor değiştirilmektedir. Ardından ise motor rotoru kontrol edilmekte ve motorun rahat dönmesi sağlanmaktadır. Fıskiyenin boşta rahat dönüp dönmediği kontrol edilerek, dönmüyorsa dönmeyi engelleyen durum giderilmektedir. Ayrıca fıskiye delikleri kontrol edilerek, tıkanıklık var ise tıkanıklık açılmaktadır. Deterjan ve parlatıcı röleleri kontrol edilerek, arıza tespit edilirse değişimi yapılmaktadır.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar