7.4 C
İstanbul
Pazar, Mart 10, 2024

İletişim

Bizpoint İle İhracat

Son yıllarda gelişen ve epey ilerleyen teknoloji ile birlikte ülkeler arası ihracat seviyeleri de yükselmeye başladı. Eski dönemlerde yaşanan sorunların neredeyse hiçbiri artık yaşanmamakla birlikte pek çok güzel yöntemle ihracat oldukça basite indirildi. Örneğin; ulaşım araçları, takip uygulamaları ve daha pek çok yenilik sayesinde hem ülkeler hem de şirketler kolay bir şekilde ihracat işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Bu sayede de düşünülenden daha fazla iş yapabiliyor ve daha fazla kazanç sağlayabiliyorlar. Eğer bir şirkete sahipseniz ve ihracat yapmak istiyorsanız “Bizpoint” ile neler yapabileceğinizi bu yazıda öğrenebilirsiniz.

Hedefli Pazarlama

Öncelikle Bizpoint, geniş kapsamlı ve oldukça faydalı bir oluşumdur. İş arayan kişilerde, iş veren kişiler de hatta müşteriler ve tedarikçiler de Bizpoint’te birleşerek ekonomi ve ihracat dünyasında varlıklarını sürdürme fırsatı bulmuşlardır. Bizpoint ile ihracat ortaklığında ise oldukça kolay ve hızlı süreçlerin tamamlandığı söylenebilir.

Şirket sahibi olup da dünyaya açılmak isteyenler için oluşturulmuş sistemleri ile öncelikle kolay bir kayıt aşamasından sonra ihracat çalışanları panele bağlanabilmektedir. Bu panelde hem ihracat yapmak isteyenler hem de ihracat kabulünde bulunmak isteyenler aynı noktada buluşabilmektedir. Örneğin, cam sektöründe bulunan bir firma yabancı bir ülkeye döviz karşılığında çay fincanları ihraç edebileceğini panelde belirtir ve bu ihracata katılmak isteyen diğer ülke olarak iletişim kurulabilir. Tamamen arz ve talep durumunun geçerli olduğu bir sistem olan Bizpoint, bu aşamada iletişimi kolaylaştırır ve başlamak için herhangi bir ücret talep etmez. Ücretsiz üyeliğini gerçekleştiren şirketler, ürün ya da hizmetlerini sisteme kaydederler. Son olarak, kendi ihracat potansiyeline uygun olan şirketlerle iletişim kurar ve bu bağlamda teklifler verir. Bizpoint, direkt olarak “ihracat dünyasının ortak paydasıdır” şeklinde ifade edilebilir.

Türkiye ve dünyanın her yerinden Bizpoint’e üye olabilir ve şirketini tanıtan herkes talep gördüğü anda ihracat işlemini yapabilir. Bizpoint’te “B2B” olarak adlandırılan firmadan başka bir firmaya yapılan e-ticaret ürünleri, hizmetleri ve detayları hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz başlıklar bulunmaktadır. Bu noktada işinize yarayabilecek her türlü detaya da ulaşabilmeniz mümkündür. Dünyaya açılmanın yolu olan Bizpoint, her şirketin ve her müşterinin değerlendirmesi gerektiği ücretsiz üyelik avantajıyla var olabileceği bir platformdur.

Benzer İçerikler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar