Bir Kadının Anti-aging Güncesi

0
662

Siz de benim gibi 30’lu yaşlarına girmek üzere olanlardansanız ve henüz başladığını varsaydığım kırışıklık, ince çizgiler gibi cilt sorunlarından şikâyetçiyseniz size harika bir önerim var: ShiseidoBioPerformance Advanced Super Revitalizer.

Gülçin İşler Fırat

“Eyvah! Cildim artık eskisi gibi nemli değil! Aslında esnek de değil! Yerçekimi mi? Cildim de aşağıya doğru sarkmalar mı olacak? Yok, o gördüğünüz sadece mimik çizgileri… “ Evet, bu sözleri bir yerden tanıyor gibisiniz! Özellikle de 20’li yaşların son demlerini yaşıyorsanız ve karşınızda kocaman bir 30 görünüyorsa! İşte ben de tam olarak bu duygular içindeyim. Cildimin tabii ki her kadın gibi her dönem genç, taze, pürüzsüz görünmesini istiyorum. Sakın güzellik editörü olduğumuz için zamanın bizim için durduğunu düşünmeyin. Ama sanırım tek şanslı yanımız en yeni anti aging, bakım ürünlerinden haberdar olmamız ve bilinçli, cildini tanıyan birer tüketici olmamız. Özellikle ben cildim konusunda çok hassasım. Beni bir ürünün faydalarına inandırmak zordur özellikle de anti aging etkili ürünler söz konusu olduğunda.

Geçenlerde zaten çok severek takip ettiğim Japon güzellik markası Shiseido’nun yüksek performanslı cilt bakım desteği sağlayan Advanced Super Revitalizer kremini denedim. Krem içindeki bio-epo teknolojisi sayesinde ilk uygulamada bile hissedilen bir tazelik, dirilik ve enerji hissi veriyor.

Bence cilt için en faydalı etken maddelerden biri hyalüronik asit. Cilt dokusu içinde bulunan ve cildin su tutmasını sağlayarak, kırışık oluşumunun önüne geçen, cildin pürüzsüzlüğü koruyan bu madde, maalesef yaş ile birlikte azalıyor. Alacağınız kremde onu harekete geçirecek bu özel maddenin olmasına dikkat edin.

Revitalizer’ın içinde yüksek oranda bio-hyalüronik asit var. Ve kremi sürdüğünüz anda cilde hızlıca nüfus ederek yüksek oranda nem sağlıyor. Revitalizer’in diğer etken maddeleri ise; antioksidan etkisiyle bilinen L-arginine ve yenileme özelliğiyle bilinen E vitamini ile E vitamini türevleri. Yaklaşık iki haftadır kremi sabah ve akşam kullanıyorum. Krem ile ilgili hislerim, hemen tanışmalısınız! Cildim daha nemli, sıkı ve aydınlık… Cilt yaşlanması mı? Ben onu ileri bir tarihe erteledim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here