Bir Baba Hindu Filmi Konusu

0
940

Komedifilmlerim.com sitesi olarak izleyicilere en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. En yeni ve en güncel komedi dalında ki filmleri sizlere en iyi şekilde hazırlayıp önünüze sunuyoruz. 480p, 720p ve 1080p çözünürlükte ki filmleri sitemizden donma ve kasma sorunu olmadan izleyeceksiniz. Eğer izleyeceğiniz filmler sitemizden silinmişse veya bozulmuşsa bunu bize bildirmeniz durumunda en kısa zamanda ilgilenip tekrar çalışır hale getireceğiz. Mobil uyumlu olan sitemizde komedi filmlerini mobil cihazlarınızdan sitemizi ziyaret ederek donma ve kasma sorunları yaşamadan full hd olarak izleyeceksiniz. Yerli komedi filmleri sitemizde beğenmediğiniz bir durum veya yorum, rahatsız edici bir davranış olursa bunu da bize bildirebilirsiniz. Nette ilk olan filmleri sitemize ekleyip izlemeniz gereken filmleri size tavsiye ediyoruz. Beğendiğiniz filmlere puan verebilir ve bize tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Arama kısmından izlemek istediğiniz filmi arattığınızda Türkçe dublaj, Türkçe altyazılı seçenekleri olacaktır. Yine filmlerimizde tek parça, partlı sistem ve alternatif parçalar da yer alıyor. Komedifilmlerim.com adlı sitemizde bütün kategorilere ait filmler ayrı ayrı bulunuyor. Bir bilim kurgu filmi izlemek için bilim kurgu kategorisine girmeniz yeterlidir. Her yıla göre filmleri ayrı ayrı kategoriler olarak sizlere sunduk. Komedifilmlerim.com ekibi olarak sizlere iyi seyirler dileriz.

BİR BABA HİNDU FİLMİ ÇIKIYOR;

Komedi filmlerinin tanınan isimlerinden olan Sermiyan Midyat yeni bir proje ile daha karşımıza çıkıyor. Ay Lav Yu filmi ile büyük bir başarı yakalayan Sermiyan Midyat daha sonra Hükümet Kadın serisi ile kariyerine yeni bir basamak daha eklemişti. 30 Eylül 2016 tarihinde seyircinin karşısına çıkacak olan Bir Baba Hindu filminde de Sermiyan Midyat hem başrol görevini hem de yönetmenlik görevini üstleniyor. Her filmde bir çok görevi üstlenmesi ve file vermeden bu görevleri en iyi şekilde yerine getirmesi ile bilinen Sermiyan Midyat oyuncu kadrosunu oluştururken bu sefer biraz daha seçici davranmış gibi görünüyor. Komedi filmlerinin başka bişe olmazsa olmazı olan Şafak Sezer’de bir baba hindu izle komedi filminde rol alacak. Yabancı aktör Nicola Faria’da filmde rol alıyor. Fadıl yalnız yaşamından oldukça memnundur. Bir gün Gundhi adında bir kadınla tanışır. Artık bu kadına kör kütük aşık olmuştur. Ama kadın kendi ülkesine döner. Fadıl ise onsuzluğa dayanamaz ve hemen Mumbai’ye doğru yola çıkar. 2016 yılının en uzun metrajlı filmlerinden olacak olan Bir Baba Hindu’nun senaristliğini de yine Sermiyan Midyat yaptı. İzleyenleri şaşırtması beklenen senaryonun büyüleyici etkisi olduğu söyleniyor. Sermiyan Midyat ise kariyerine bir altın basamak daha eklemek için 30 Eylül 2016 tarihini sabırsızlıkla bekliyor. Hintli oyuncu Nicola Faria ise 2010 yılında dünya güzeli seçilmişti. Bu filmde rol alması da filmin izlenebilirlik potansiyelini artırıyor.

ÇAKALLARLA DANS 4

4 arkadaş daha önce ki seri filmlerinde bir çok zorluk çekti. Mafyaya karışmaları ve hatta bahse girişmeleri bile onlara ağır bir faturaya mal oldu. Şimdi ise daha farklı maceralar için hazırlanıyorlar. Köfte Necmi, Del Piero Hikmet, Kayınço Gökhan, Muhasebeci Servet şimdi beraber kalmaya başlarlar. Artık kalacak yerleri yoktur ve kimseleri yoktur. Ama bu beraber kalma olayına alışmaları zor olacaktır. Çünkü aralarında çok umursamaz olanlar ve diğerlerinin huzurunu umursamayan arkadaşları vardır. çakallarla dans 4 izle komedi filmi aralarında çıkan tartışmalar yavaş yavaş arkadaşlıklarını bozmaya başlamıştır. Tam her şey bitecekken Berber Hüseyin abileri onlara çılgın ama cazip olan bir planla gelir. Söylentiye göre Hüseyin abinin yurt dışında bir dayı oğlu vefat etmiştir. Ondan geriye kalan miras ise sadece eski bir haritadır. Bu haritanın ise bir define haritası olduğu söylenmektedir. Hüseyin ise 4 kafadara olayı anlatır ve yardım ister. Eğer define bulunursa onlara da pay verecektir. Harita Edirne’de bir yeri göstermektedir. İlk önce günlerce düşünürler. Aralarında mukayese ederek bir karar verirler. Kararları kesindir ve Edirne’ye gideceklerdir. Ertesi gün hemen bavullarını hazırlarlar ve Edirne’ye doğru yola çıkarlar. Onları Edirne’de beklediklerinden daha fazla olay beklemektedir. Her zamankinden daha zor maceralar atlatacaklardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here