Bangwithfriends.com Türkiye versiyonu yayında ! AklimSendeKaldi.com

1
1227

Geçtiğimiz günlerde Amerika’da lansmanı yapılan BangWithFriends.com’un Türkiye versiyonu AklimSendeKaldi.com‘da çok geçmeden internet piyasasında yerini aldı. Facebook opsiyonlu bu uygulamayı kullananlar, kendi Facebook arkadaşları arasında beğendiklerini seçiyor, karşılıklı beğeni olması durumunda her iki tarafa e-mail yoluyla haber veriliyor. Böylelikle ilişkinin ilk tohumları atılmış oluyor. Amerika’da lanse edilen uygulama ‘one night stand’ odaklı çalışırken, Türkiye’de bu versiyon ‘ne düşerse payımıza’ mantığı ile çalışıyor.

Piyasaya oldukça iddialı giriş yapan Aklimsendekaldi.com, karşılık bulamama korkusu ve platonik olarak kalmış imkansız görünen aşklara adeta mum ışığı olma misyonunu taşıyor. Ekip ‘Hakkımızda’ kısmında ‘benzer durumdan muzdarip’ olduklarını da açık yüreklilikle de ifade etmişler.

aklimsendekaldi

Uygulamanın kısa zaman içerisinde sosyal medya mecrasında kullanıcıları ve takipçileri artmaya başlamış bile. Genç girişimcilerin başarılı projesi Aklimsendekaldi.com, bu dertten muzdarip bir çok kişiye ‘ilaç niyetine’ olacak gibi görünüyor. Sosyal medyada kullanıcıların Türkiye gündemine göre daha ‘terbiyeli’ ve ‘makul’ seviyelerde tutulmuş bir uygulama olarak yorumlanıyor. Hızlı ve doğru bir biçimde uygulanmış olan bu proje bir çok girişimcinin ufkunu açmasını temenni ediyoruz.

1 YORUM

  1. Harika bir proje sevgililer günü yaklaşırken patlama yapabilecek potansiyeli taşımakla birlikte birçok kişinin yeni bir aşka yelken açmasını sağlayacak gibi görünüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here