Acun Gangnam Style Türkiye’ye Getiriyor

0
1483
pys gangnam style

Gangnam Style Türkiye’ye Geliyor, Televizyonun en popüler adamı Acun Ilıcalı, dünyayı “Gangnam Style” kasıp kavuran PSY’yi Türkiye’ye getirecek. 

MTV’de ödülü kapan PSY için Türkiye’de birçok yapımcı ve menajer devreye girmiş. PSY’yi Türkiye’ye getirtmek için uğraşıyorlar. Mesela Acun Ilıcalı Hülya Avşar, Murat Boz, Hadise ve Murat Boz’un jüri üyeliği yaptığı “O Ses Türkiye”nin final gecesi için devreye girmiş bile.

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye’nin final gecesi için mükemmel bir sürpriz  yaparak dünyanın peşinde koştuğu PSY’i ülkemize getirmek için harekete geçti. Habertürk gazetesi yazarı olan Esin Övet bugünkü köşe yazısında ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın PSY’yi getireceğini hemde PSY’nin ailesinin çok zengin olduğunu ve Türkiye’de bazı yerlerde madenleri olduğu bu nedenle Türkiye’ye çok sık gelir gittiğini yazdı. Şimdi bizde merakla Acun Ilıcalıdan bu haberi bekliyoruz Gangnam Style Türkiye’ye ne zaman gelecek henüz belli değil.

Acun Ilıcalı’dan merakla PSY ile görüşmesinin haberini bekliyoruz haberler geldiği zaman güncel olarak sizinle paylaşacağız.

pys gangnam style

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here