10.7 C
İstanbul
Çarşamba, Mart 13, 2024

İletişim

Aziz Yıldırım ” Fenerbahçe Türkiye’dir ”

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, “Hedef 1 Milyon Üye” projesinin lansmanında açıklamalarda bulundu.

” Öncelikle bu önemli geceye gösterdiğiniz ilgi ve sağladığınız katılımdan dolayı teşekkür ediyorum. Ülkemiz zor günlerden geçiyor ve bu günlerdeki hassa üst düzeydedir… 1 milyonun üye projesi ayrı bir anlam taşıyor. Fenerbahçe Türkiye’dir. Sosyal, siyasal ve kişisel farklılıklarımızı bir kenara bırakıp birbirimize sahip çıkmalıyız. Güçlü Fenerbahaçe’yi dosta düşmana göstermek zamanıdır. Bu gecenin bugün yapılması bizim için ayrı bir anlam ifade etmektedir. Bu proje bir kampanya değil aidiyat projesidir. Bağımsız ve güçlü Fenerbahçe’nin manifestosudur. ”

“Hedef çoğulcu ve katılımlı demokratik Fenerbahçe’dir. Fenerbahçe ne 3 puanlara, ne günlük derbi zaferlerine sığdırabilecek bir kulüp ve camia haline gelmiştir. Fenerbahçe’nin güçlü bir sivil toplum örgütüne gelmesi için bu ihtiyaç değil bir zorunluluktur. Bu projeyle birlikte Fenerbahçe yönetime ortak olacak ve yönetimde söz sahibi olacaktır. Seçim sisstemimiz il ve ilçemizden kurulan yerlerde sağlanacak. Fenerbahçe zengin ve ayrıcaklıklı kişilerin kulğbü olmak yerine halkın yönettiği bir kulüp olacaktır. Fenerebahçe’nin yakın tarihi ve fenerbahçe’ye yaşatılanlar anlatıldığında bu projenin anlamı ve önemi anlaşılacaktır. ”

“Biz bizi yönetiriz diyen her Fenerbahçeli’nin amacı bu olmalıdır. Güçlü ve ekonomik bağımsız Fenerbahçe’nin geleceğini imzalamak zamanıdır. Şimdi ilk ve son aşkımıza eylem gerektiren sevdamıza sahip çıkma zamanıdır. Bu projenin hem Fenerbahçemiz’e hem Türk sporuna hayırlı olmasını diliyorum… İyi ki Fenerbahçeliyiz , yaşasın Fenerbahçe.. ”

 

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar