Ateş ve Su Oyunu Oyna

0
1217

Ateş ve su oyunu online oyun sitelerinde macere oyunları adı altında yayınlanan oyunlardan birisidir. Bu kategoride yani ateş ve su bölümünde bulunan oyun ülkemizde son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Oyunda ateş ve su isminde bir kız ve bir erkek karakter bulunmakta ve onların maceralı yollardan geçmesi ile oyun devam etmektedir.

Oyundaki karakterlerin iki tane olması oyunu iki kişilik yapmamaktadır. Bu açıdan oyun oldukça sevilmektedir. Oyun hem iki kişi ile hem de tek kişi ile oynanabilmektedir. Engelleri aşarken iki karakterin birbirine yardımcı olması gerekiyor. Oyun hem macera hem de beceri isteyen bir oyundur ve ateş ve su oyunu oyna başlığı altında yayınlanmaktadır.

Ateş ve su oynarken dikkat etmeniz gereken şeylerin başında gelen ise ateşin ateşten geçebileceği suyun da sudan geçebileceğidir. Tam tersini uygulamaya kalkarsanız oyunu kaybedersiniz. Ateş ve su oyunu bölümünün sonuna geldiğinizde ise oyunun ilk levelini atlayıp diğer levellere geçmeye başlıyorsunuz. Ateş ve su ülkemizde çok oynanan online oyunlar listesinde yer almaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here