2012 Ziraat Türkiye Kupası Maçları Hangi Kanalda Saat Kaçta

0
1253
futbol

30 Ekim 31 Ekim 1 Kasım 2012  kupa maçları hangi kanalda merak ediyorsanız biz size gün gün ve tarih saatini aşağıda belirtiyoruz.

Kupa Maçları 30 Ekim Salı günü saat 13:30′da naklen yayınlanacak Tepecikspor – Gençlerbirliği maçıyla başlayacak.

Ekim ve Kasım’da oynanacak olan 3. tur maç programı ve kanalları. Tek maç eliminasyon sistemi ile yapılacak olan Kupası maçları yine herzaman ki gibi heyacanı artıracak gibi gözüküyor.

30 Ekim Salı günü saat 21:15′de tb ekranlarında Kupa Günlüğü Programı’nda ise, günün maç özetleri ve kupadan son haberler A haber tv kanalında olacak .

30 Ekim, 31 Ekim, 1 Kasım, 7 Kasım ve 8 Kazım 2012 Ziraat Türkiye Kupası Maçları Tarihleri, Saatleri ve Kanalları;

30 Ekim Salı:

13.30 Tepecikspor-Gençlerbirliği: Bülent Birincioğlu A Haber
20.30 Torku Konyaspor-Nazilli Belediyespor: ÖzgürSepin A Haber

31 Ekim Çarşamba

13.00 İstanbul Güngörenspor-Sivasspor: Erbay Aldemir
13.30 Şanlıurfaspor-Orhangazispor: Ali Şükrü Beldüz
13.30 Batman Petrolspor-Adanaspor: Eser Birinci
13.30 Bandırmaspor-Yimpaş Yozgatspor: Hakan Akmısır
13.30 Dardanelspor-Manisaspor: Emre Malok
13.30 Kızılcahamamspor-1461 Trabzon: Abdulkadir Bitigen
13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Polatlı BUGSAŞ Spor: Adem Sarıtaş
13.30 Tokatspor-Akhisar Belediyespor: Ercan Hellaç
13.30 MKE Ankaragücü-Çorum Belediyespor: Ferhan Kestanlıoğlu
15.30 Giresunspor-Mersin İdmanyurdu: Ömer Faruk Ocak
18.00 Kardemir Karabükspor-Yeni Malatyaspor: Yaşar Kemal Uğurlu
20.30 Göztepe-Sakaryaspor: Mehmet Nevzat Adal
20.30 Beşiktaş-Ofspor: Kutluhan Bilgiç

1 Kasım Perşembe:
13.30 Denizli Belediyespor-Bozüyükspor: İlkay Aydın
13.30 Balıkesirspor-Turgutluspor: Erkan Engin
13.30 Altay-Fethiyespor: Öner Fırat
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor: Onur Karabaş
13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: Ali Zağlı
15.30 Kasımpaşa-Kocaelispor: Aytekin Durmaz
18.00 Orduspor-Sancaktepe Belediyespor: Mustafa Aydın
20.30 Medical Park Antalyaspor-Eyüpspor: Özgüç Türkalp

7 Kasım Çarşamba

Kayseri Erciyesspor-Sarıyer,
Arsinspor-Gaziantepspor
8 Kasım Perşembe 
Bayrampaşaspor-Kartalspor,
Pendikspor-Sanica Boru Elazığspor

futbol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here