6.5 C
İstanbul
Çarşamba, Mart 20, 2024

İletişim

Yüze “V” Şekli Vermek

Vshape teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” şeklini yeniden yaratmak mümkün.

Cilt bakımınızı ihmal etmiyorsunuz. Kremlerinizi, serumlarınızı düzenli olarak kullanıyorsunuz. Sağlıklı besleniyor, egzersiz yapıyor ve bol bol su içiyorsunuz. Ama ne yaparsanız yapın bir yaştan sonra yaşlanma belirtileri sinsi sinsi kendini göstermeye başlar. Kendinizi genç ve aktif hissedersiniz ama aynalar farklı bir şey anlatır. “30’lu yaşlardan sonra cildin kendini yenileme süreci yavaşlamaya başlar, cilt eskisine oranla daha kurudur.

Göz çevresinde ilk ince çizgiler belirmeye başlar. Cildiniz eskisi gibi sıkı ve pürüzsüz değildir. Fakat sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösteren ince çizgiler değil, yüz ovalinin net hatlarını kaybetmesi ve yüz şeklinin değişmesidir. Bunu en iyi eski bir fotoğrafınızla, yeni bir fotoğrafınızı yan yana koyduğunuzda gözlemleyebilirsiniz” diyor Medikal Estetik Uzmanı Dr. Mustafa Karataş.

Yüze “V” Şekli Vermek; Genç bir yüz “V” şeklindedir. Gençliğin en önemli göstergelerinden biri belirgin, simetrik hatlar ve “V” şeklinde bir yüzdür. Yaşla birlikte “V” formu, şekil değişerek “O” “U” formuna dönüşür. Genleriniz ne kadar iyi olsa da, kendinize ve cildinize ne kadar iyi baksanız da yüzdeki bu değişimi önlemek pek mümkün değil; Yüzün şekli değişerek hacmi azalır, yanaklar çöker, çene artık sıkı değildir ve yüzün üst kısmındaki hacim aşağı doğru yer değiştirir.

Sonuç olarak: Genç “V” şekli yavaş yavaş “alabora” olur ve yaşınız çok daha belirgin bir hale gelir. Cildinizdeki genç ve sıkı görünümü geri kazanmak için, var olan kırışıklıkları tedavi etmek yeterli değildir. Bu noktada, yerçekiminin yarattığı etkiyi telafi etmek, yüze sıkılığını ve “V” şeklini vermek için Ultrason ve Radyofrekans birlikteliği olan Accent Ultra “Vshape” teknolojisi devreye giriyor. Yüzün her bölgesinde etkili olan Vshape teknolojisi sadece“V” formunu yeniden yaratmakta değil, gıdı ve boyundaki sarkmalar, yanak bölgesindeki hacim kaybı, derin kırışıklıklarda da etkilidir. Ameliyatsız yüz germe, göz altı kırışıklıklarında da oldukça iddialı sonuçlar gözlemleniyor. STS Lazer Medikal firmasının Türkiye Distribütörlüğünü yaptığı Accent Ultra Vshape teknolojisi 2013 yılının en popüler teknolojisi olmaya aday gözüküyor.

Son günlerde Amerika’da en çok tercih edilen sistemlerden biri olan, Vshape cerrahisiz yüz gençleştirme düzenekleri arasında en iyilerinden birisi olarak gösteriliyor. Vshape teknolojisi ile cildin derin tabakalarındaki kolajen lifleri ısıtılarak cildin dış yüzeyinin gözle görülür şekilde gerginleşmesi sağlanıyor ve alt tabakalardaki destek dokulardaki sarkıklıklar toparlanır. Etkili sonuçlar için 20 dakika süren 4 seanslık bir kür öneriliyor.

vshape

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar