Tecil Hakkı Bitenlere Yurtdışı Eğitim ile Askerlik Tecili

4
1650

Üniversite sınavlarında aldığım başarısız puanlar sonucu ve ülkemizde ki bölümlerin kötülüğünden dolayı en son aldığım karar yurt dışında okumak oldu. Bunun için yaklaşık 2 aylık bir araştırma ile tanıştığım birçok  firmalar ile  muhatap oldum. Akabinde aile dostumuz olan özel bir dershanede danışmanlık hizmeti veren hocamızın önerdiği bir firma ile tanıştım.

Eğitim olarak yakın ülkeler tercih etmeyi düşünürken birden Odessa eğitim ile ilgili kafam karıştı. Detaylı bir araştırma yaptığımda Odessa eğitim konusunda oldukça ileri seviyelerde olduğu ve fiyatlarınında bir hayli ekonomik olduğu benim burayı sevmeme yardımcı oldu. Askerlik zamanımda gelmişti son tecilimi kullanmıştım ve mutlaka bir okula yazılmam gerekiyordu.

Görüştüğüm firmalar arasında ekonomik fiyat ve ödeme kolaylığı sunan danışmanlık firması everest eğitim oldu. Odessa kiralık ev işi ve organizasyonda yapmasıyla ilgimi çeken bu firma çalışanları ve ilgisi çok cezbetti beni. Odessa eğitim denildiğinde ilk size yardımları dokunacak firma olarak size bu şirketi söylerim.Şuan Odessada’yım,burada danışmanlık hizmetimi alıyorum ve evimde kiralanmış durumda oturuyorum. Eğer sizinde Odessa eğitim konusunda aklınızda merak varsa hemen bu arkadaşlarla tanışın. Buradan hepsine teşekkür ediyorum.

4 YORUMLAR

  1. benim yaşım 28, önlisans mezunuyum, duyduguma göre askerlik ile yeni bir kanun cıkmış, 29 yaşına basıtıgında öğrenci olsanız bile askere alınıyormussunuz. bu ne kadar dogru acaba ?

  2. evet askerliğinizi tecili 29 yaşında son buluyor, öğrencide olsanız askere alıyorlar malesef. bu durumda çifte vatandaşlık değerlendirilşebilir.

  3. Bir başka yöntemde Kıbrıs evet yurtdışı sayıldığından dolayı kıbrısta bir iş ayarlarsanız 3 yıl boyunca kendinizi oradan sigortalı gösterebilir sonrasında 10 bin € ve bir imza atıyorsunuz askerlik bitiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here