8.2 C
İstanbul
Cuma, Mart 22, 2024

İletişim

Yeni Eğitim Sistemine Göre Hazırlanmış Yazılı Sınav Soruları

Yeni eğitim sistemi ile birlikte değişen tüm müfredattan, dört yıllık dönemlere ayrılmış eski sisteme göre farklı bir yapıya bürünmüş eğitim programları söz konusu. Tüm sınıflarda verilen eğitim programlarının önceki yıllara göre değişmesi, geçen yıllara ait olan birçok dokümanın bu yılki eğitim programı için geçerli olmamasına sebep oluyor.

4+4+4 eğitim sisteminde her dört yıllık dönem için belirlenmiş eğitim programları ve elbette yazılı sınama soruları geçmiş yıllara göre farklılıklar gösteriyor. Eski eğitim sisteminin hemen her branştaki sınav soruları yeni eğitim sisteminde aynı sınıflara ait olarak karşımıza çıkmayabiliyor. Bu durum öğrencilerimizin çalışmaları için kaynak olarak kullandığı yazılı soruları ve benzeri tüm eski sistem dokümanlarını geçersiz hale getirebiliyor.

egitim

Yeni eğitim sisteminde yaklaşmakta olan 1. Dönem 1. Yazılı soruları, yeni eğitim sistemine göre yeniden şekillendiriliyor. Eğitimcilerimizin bu durumla ilgili öğrencilere destek olabilecek, öğrendiklerini okul dışında da bilgi pekiştirmesi amacıyla kullanabilecekleri doküman paylaşımı amacıyla oluşturduğu egitimarsiv.com , konu hakkında uzun yıllardır faaliyet gösteren bir web platformudur.

Eğitim sistemine değişmesine bağlı olarak tüm doküman ve yazılı sorularında yaşanan değişikler sebebiyle daha da fazla önem kazanmış olan misyonumuz gereği, bu yıla ait yeni doküman ve sınav soruları paylaşımına hız kazandırmış durumdayız. Yeni sisteme adapte olmuş tüm konularla ilgili bilgi paylaşımı yapılan web sitemiz, her alanda halen faaliyet göstermekte olan öğretmenlerimiz tarafında hazırlanan materyallerdir.

Yeni sistemle birlikte yaşanan tüm değişiklerle öğrenci ve öğrenci velilerine getirilen yeni sorumluluklar ve öğrencilerin okul dışındaki çalışmaları için gerekli tüm materyallerin sağlandığı web sitemiz, bununla birlikte her yaş grubundan ve tüm sınıflardan öğrencilerimizin ilerleyen dönemde girmeleri gereken tüm sınavlara hazırlanabilmeleri amacıyla özel çalışma dosyaları paylaşımı da yapmaktadır.

Yeni eğitim sisteminin çalışma kaynağı açısından özellikle sıkıntılı olan bu dönem süresince, her türlü materyal paylaşımına özel bir ağırlık vermekte olan web sitemiz, bu amaç doğrultusunda normalden çok daha fazla mesai harcamaya ve emek vermeye başlamıştır. Yeni eğitim sistemimiz ile ilgili her türlü detaylı bilgi alabileceğiniz sitemiz, tüm sınıflar için oluşturulmuş en büyük kaynaklardan biridir.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar