8.7 C
İstanbul
Cuma, Mart 1, 2024

İletişim

Yazılı ve LGS Hazırlanmanın En Kolay Yolu

İnternet dünyası bilgi anlamında bir derya. Doğru bilgi kadar yanlış bilgi de çok. Tabii ayırt edebilmek çok zor, dolayısıyla buna hizmet eden web sitesi yok denecek kadar az. Okul hayatımızda sıkça gelen ödevler ve derslerin ağırlığı ile ekstra etütlere ihtiyaç duyuyoruz çoğu zaman. Öğrendiklerimizi tekrar edebilmek ve bunun için de zamanımızın yetişmesi için ekstra çaba eforu sarf etmemiz gerek.

Örneğin kitap okumayı çok sevsek bile, derslerden fırsat kalmadığından dolayı çoğu zaman özetleri okuyarak gelen ödevleri tamamlama sürecine giriyoruz. Peki nerelerde buluruz bu kitap özetlerini? Her kitap özeti doğru mudur, güvenilir midir? Bu soruların cevabını verebilen ender sitelerdendir pekiyi.com. Binlerce kitap özetlerinin güvenilir kişilerce yazılmış olduğu su götürmez bir gerçek. Bunun yanı sıra ders notları, çalışma planları gibi kaynaklarda mevcut.

Bir öğrencinin arayacağı her şey mevcut. YGS çalışma testleri, kitap özetleri, ders çalışma planları, hazırlanmış bilgimizi test etmek amaçlı yazılı soruları gibi bir çok bilgi bulunuyor. Ekstra para ödemeksizin ulaşabileceğimiz bir çok kaynak bizim bilgimize bilgi katmak için burada. İlkokuldan lise bitimine kadar her öğrencinin başvuracağı baş ucu kaynağı niteliğinde.

Ders çalışma planları her ders için bir pusula değerinde. Dersi kaçırdığımızda, anlamadığımızda ya da tekrar etmek istediğimizde buradan destek alarak eksiğimizi giderebilir ve tamamlayıcı nitelikteki ders çalışma planı ile bilgimize güç katabiliriz.

Kitap özetleri bölümünde bir çok kitabın özetleri olduğu gibi, kitap okumaya zamanımızın olmadığı ama ödevimizin yetişmesi gerektiği durumlarda acil yardım desteği gibi. Bu yüzden kitap özetleri ödev aciliyetlerinde hayat kurtaran cinsten.

YGS, Ales, Üds gibi bir çok sınavla ilgili de bilgiler mevcut. Koşuşturmalı öğrencilik hayatında, bütün öğrencilerin kafasına takılan soruların cevaplarını Google amcaya sormadan da öğrenebileceğimiz nadir sitelerdendir ayrıca.

Etüt web sitesi pekiyi.com çoğu öğrencinin çok rahat derslerini yapabileceği, testlerini bilgisayarına indirip çözebileceği ve bilgisine güç katmak isteyenlerin platformu.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar