7.5 C
İstanbul
Cuma, Mart 1, 2024

İletişim

En Etkili Kırışıklıklardan Kurtulma Yöntemi

Vshape Teknoloji ile Kırışıklıklardan  Kurtulun !

Kırışıklık bayanları korkulu rüyası. Yaşın ilerlemesi ile oluşan kırışıklık görünümleri bayanların aynaya baktıklarında kendilerini mutsuz hissetmelerine ve yüzlerinde ki ifadelerin değişmesine neden olmaktadır. Yaşlanmayı durdurmanın bir çözümü yok ama yaşlılık etkilerini azaltmanın çözümleri var.

Kırışıklık oluşumu

Cildin doğal neminden uzaklaşıp kurumaya başlamasının ardından genç yaşlarda bile görünebilir kırışıklık. Cilt yaşlanma arttıkça suya daha fazla ihtiyaç duyar ve cildin yeterli su ihtiyacı karşılanmamaya başlayınca yaşlanma hızla artar. Çeşitli maskeler ile kırışıklık görünümünden kurtulma yollarını denersiniz ama kırışıklıklar cilde yerleştikten sonra  maske gibi kozmetik ürünleri ile yok edilmesi çok zordur. VShape teknolojisi cilde yerleşmiş kırışıklık görünümünden sizi kurtarmak için en etkili çözümü üretmekte. Üstelik bu çözüm en fazla 8 hafta gibi hiçbir ağrısı ve görüntüye etkisi olmayan bir yol ile tamamlanmaktadır.

Kırışıklık Giderici Tedavi

Kırışıklık giderici tedavi yöntemi VShape teknolojisinde kısa bir sürede tamamlanıp mutsuzluk ifadenizi tam tersine çevirmekte etkili oluyor. Bayanlar yaşlılık belirtilerini görmeye başladıkları an kırışıklık giderici tedavi yöntemlerinin hepsini denemeye hazırlar. Bu tedavi yöntemleri çoğunlukla bitkisel ve kimyasal ürünler ile olmaktadır ancak yeterli sonuç elde edilememektedir.

Cilt Sıkılaştırma

Ciltte yaşamsal etkilerden kaynaklı deformasyonlar arttıkça sarkmalar meydana gelir bu sarkmalarda cilt sıkılaştırma işlemine ihtiyaç duyar. Cerrahi müdahaleler ile yapılan cilt sıkılaştırma işlemleri zaman geçtikçe etkisini azaltıp eskisinden daha kötü bir görünüme neden olmaktadır. Eğer cilt sıkılaştırma işlemini cerrahi müdahale ile yaptırırsanız belli bir zaman aralıklarında bu işlemi tekrar ettirmeniz gerekmektedir. Tekrarlayan cerrahi cilt sıkılaştırma işlemlerinin faydası da azalmaktadır. Son yılların güzellik alanında çığır açacak teknolojisi olarak gösterilen VShape teknolojisi ultrason aracılığı ile radyofrekansı cilde uyguluyor. Unipolar radyofrekans dalgaları, cildi doğru orantıda ısıtarak cildin bağ dokusunun sıkılaşmasına yardımcı oluyor.
Seans bitince cildinizde olumlu etkilerinin dışında rahatsız edici, acı veren ve görünümü kötüleştiren hiçbir etkisi olmuyor.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar