Ütüleme Lazer – Lazer Epilasyon Cihazları

4
2420
soprano xl lazer cihazı

Ütüleme Epilasyon, Türkiye’de son iki yıldır çok popüler ve en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. Özellikle acısız ve ağrısız olması ve kısa sürede istenmeyen kıllardan kurtulma imkanı tanıması Lazer Epilasyon da bir devrim yarattı ve devrimi de Soprano Ütüleme Epilasyon Cihazları başlattı. Devrim niteliğinde olan ütüleme epilasyon yöntemiyle artık konforlu ve acısız lazer epilasyon yaptırılıyor.

soprano xl lazer cihazı

Bu yöntemle yapılan acı, ağrı tamamen ortadan kalkıyor: Uygulama masaj rahatlığında gerçekleşiyor. Masaj rahatlığının bir başka nedeni, uygulamanın sabit atışlarla değil, seri yani saniyede 10 atışla gezdirilerek yapılması.seanslar çok çabuk bitiyor.
Ütüleme Lazer epilasyon yaptıracak kadın ve erkekler bu teknolojiye çok inandılar ve çok ciddi sonuçlar elde ettiler. Bu yöntem çok acısız ve yan etkisi hiç yok. Bu kadar popüler olunca taklit Uzakdoğu ve sözüm ona Amerikan cihazlarıda türedi, Ütüleme Lazer cihazlarının tek orjinal olanı Soprano Lazer Cihazlarıdır ve Ütüleme Epilasyon markasını da bu cihazların Türkiye ve Ortadoğu distribütörü STS LAZER Ltd şirketi tescillemiştir. Diğer taraftan Uzakdoğu taklitleri de piyasada lazer epilasyon yaptıracak hastalara sunulmaktadır, unutmayın bu cihazların hiç bir onay kafa kağıdı yoktur, güvensiz ve yanık yapma riski de bir hayli fazladır, bu sebeptendir ki Ütüleme Lazer Epilasyon yaptıracaksanız, Soprano Lazer cihazına girdiğinizden emin olmalısınız, cihazın markasını sorun, aksi takdirde kandırılma riskiniz bir hayli fazla.

4 YORUMLAR

  1. Bu cihazı çok duydum deneme fırsatım henüz olmadı bu acısız oluyormuş çok güzel. Arkadaşım sürekli anlatıyor işlerin yoğunluğundan bi gidemedim en kısa sürede deniceğim sizlere bildiririm denediğim zaman.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here