2.7 C
İstanbul
Perşembe, Mart 21, 2024

İletişim

Ukraynaca Tercüme

Kurduğu üniversiteler, hastaneler ve daha birçok hizmeti ile tüm Dünyanın dikkatini çeken Ukrayna’da, bildiğiniz üzere Rusça ile benzerlik gösteren Ukraynaca dili konuşulmaktadır. Ukrayna’da bulunan şirketler, kurum ve kuruluşlarla yapacağınız görüşmeler, anlaşmalar ve iş ortaklıklarında ihtiyaç duyacağınız tercüme alanında, Kirimli tercüme yanınızda olacaktır.

Sözleşmeler, bankacılık hizmetleri, finans işleri, dokümanlar, ihaleler, raporlar, web siteleri ve daha birçok alanda, profesyonel Ukraynaca tercüme hizmeti verilmektedir. Kullanım kılavuzlarından, kitap, katalog ve makalelere kadar  her alanda Ukraynaca tercüme hizmetlerimiz ile yanınızda olan kirimli tercüme, uzman tercüman ekibiyle tercümeler için sizi bekliyor.

Medikal, simültane, ticari ve teknik anlaşma ve sözleşmeler, işletme tecrübeleri, yeminli/noter tasdikli tercümeler, kanun ve yönetmelikler, ticari yazışmalar, sözlü tercüme ve refakat, web alanları, kanunlar, gelir-gider tabloları, kısaca, nerede ve neye ihtiyacınız olursa olsun, Ukraynaca tercümeye ihtiyaç duyduğunuz her yerden kirimlitercume.com Web adresinden iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine tercüme hizmeti veren firma, daha birçok dil ve alanda profesyonel olarak görev yapmaktadır. Siz de günlük ya da ticaret hayatınızda, Ukraynaca tercümeye ihtiyaç duyduğunuz her an, iletişime geçebileceğiniz tek adrestir.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar