Ucuz Uçak Bileti Nerden Alınır ?

0
1154
AnadoluJet

2007 Yılında SSC Tur bünyesinde kurulan Alo Bilet Hattı ulaşımın en güvenli yolu olan havayollarını bir telefon kadar yakınınıza getirmeyi başararak hizmetine başlamıştır.Kurulduğu günden bu yana büyümeye devam eden Alo Bilet Hattı ile ister telefonla; ister internetten 7 gün 24 saat yılın 365 günü kesintisiz hizmet alabiliyorsunuz.

Firmanın satışlarını gerçekleştirdiği hava yolu şirketleri içerisinde Sun Express, Pegasus, Atlas Jet, Onur Air, Türk Hava Yolları (THY), Anadolu Jet gibi yerel firmalar olduğu gibi 750’den fazla IATA üyesi Uluslararası Havayolu şirketleri ile de satışlarını gerçekleştirmektedir.

alo bilet hattı

Sun Express biletlerini online olarak www.alobilethatti.com internet sitesinden satın alabildiğiniz gibi Call Center’dan da müşteri temsilcileri aracılığı ile 7 gün 24 saat temin edebilmektesiniz. Ayrıca Alo Bilet Hattı; Sun Express havayollarına ait uçak biletlerinin satışında 2011 yılında en çok satış gerçekleştiren acente unvanı ile Sun Express Satış birinciliği ödülüne layık görülmüştür. Firmada; Sun Express Online bilet satışı ve Sun Express Telefonla Uçak bileti Satış Birinciliği unvanı 2012 yılı hedefleri içerisinde de yer almaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here