5.4 C
İstanbul
Perşembe, Mart 21, 2024

İletişim

Streç Film Nereden Alınır

Günümüzde streç film ambalajlama işlerinde yaygın şekilde kullanılmaya başlamıştır. İster kişisel kullanımda ister büyük çaplı sanayi kullanımında olsun kolay uygulanması ve hafifliği bu durumun en büyük nedenleri arasında sayılabilir.

Streç film sarıldığı ürünü gideceği yere kadar iyi bir şekilde muhafaza etmesinden ötürü, ürünün minimum zararla teslim edilebilmektedir. Streç film ‘in uygulaması kolay bir ürün olması sebebiyle iş gücü maliyetini azaltmakta ve maliyetlerin azalmasına neden olmaktadır. Ayrıca düzgün zeminli bir ürün sarıldığında delinme veya yırtılmaya karşı dayanıklı olmaktadır. Bu dayanıklılığın yanı sıra palet streci eğer otomatik streç film kaplama makineleri kullanılırsa yüzde 300 ila yüzde 400’e kadar gerdirilebilmektedir. Bu özelliği sayesin de bir top palet streç ile daha fazla alan kaplama imkânına kavuşuruz. Palet streci normal koşullar altında eksi kırk derece soğuğa ve seksen derece sıcaklığa dayanabilmektedir. Palet streç ’in diğer bir özelliği ise kendiliğinden yapışkan olmasıdır, yani üzerine herhangi bir yapışkan madde sürmenize ya da üzerine ısı uygulamanıza gerek yoktur. Palet streç ‘in en önemli özelliklerinden biri de yağmurdan etkilenmemesidir. Bu sayede taşıma işlemi üzeri açık bir araçla bile yapılsa iyi sarılmış ürüne zarar gelmeyecektir. Bu özellikleri sayesinde çok pratik bir kullanım olanağı sunmaktadır. Palet streç kullanılacağı alanlara ve kullanım amaçlarına göre farklı kalınlıklarda üretilmektedir, ancak en yaygın olarak 17, 20 ve 23 mikron kalınlığında üretilmektedir.

strecfilm

Günlük kullanımında sanayi ürünlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan Palet streç ürünlerinizi ister küçük olsun ister büyük güvenle kaplayabileceğiniz bir araç olmasının yanı sıra muhteşem özellikleri ile ürünlerinizi daha az masraf ve iş gücü harcayarak sağlıklı bir şekilde depolamanızı sağlar.

Benzer İçerikler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar