3.7 C
İstanbul
Cumartesi, Mart 23, 2024

İletişim

Soprano Ütüleme Epilasyon Devrimi!

Ağrısız lazer epilasyon artık tartışılmıyor. Alma Lasers’in ütüleme epilasyon teknolojili Soprano lazer sistemi endüstride dönüm noktasını kutluyor: Dünyada 7000’inci sistem geçenlerde kuruldu.

Soprano, kıl folikülünü klasik lazer teknolojilerindeki tek ve yüksek enerjili atışlar yerine tedrici ısıtarak lazer epilasyonda ağrıyı kaldırıyor.

İcat estetik teknolojiler geliştirmede dünyanın önde gelen firmalarından Alma Lasers, gerçekten ağrısız lazer epilasyon için geliştirdiği çözümün dünya çapındaki başarısını, ütüleme teknolojili 7 000’inci lazer sisteminin satışı ile kutluyor.

Ütüleme epilasyon teknolojili Soprano, kıl folikülünü klasik lazer teknolojilerindeki tek ve yüksek enerjili atışlar yerine tedrici ısıtarak lazer epilasyonda ağrıyı kaldırıyor.

Alma Lasers’in CEO ve kurucusu Dr. Ziv Karni bunu “Benzetmek gerekirse, Soprano küçük bir ağırlığı defalarca kaldırırken, diğer teknolojiler 1 ton tuğla kaldırmış gibi oluyor. Soprano kılları diğer lazerler kadar iyi gideriyor, ancak bunu şiddetli bir ağrı hissine ve yan etkilere neden olmadan yapıyor. Dahası, Soprano Lazer daha az agresif olduğundan, koyu ciltli insanlar için en güvenli seçeneği oluşturuyor.” şeklinde açıkladı ve ekledi: “7000 rakamı, estetik lazer teknolojisinde önemli bir kilometre taşıdır. En ihtiyatlı tahminlere göre hemen hemen her ülkeden milyonlarca insanda epilasyon için Soprano kullanıldı. 7 000 sistemin satılmış olması, hekimler ve hastalarının gerçekten ağrısız lazer epilasyon için, Soprano ve ütüleme teknolojisini özellikle aradıklarını açık bir şekilde gösteriyor.”

Ütüleme lazer teknolojili Soprano, 2006 yılındaki çıkışından bu yana, daha ağrısız epilasyonda etkisini kanıtlayan çeşitli bilimsel araştırmalara konu oldu. Az sayıda ülke bir tarafa bırakılırsa Soprano, lazer epilasyon için dünyada en çok satan sistemdir.

Ütüleme epilasyon teknolojisi Soprano’nın yanı sıra Alma Lasers’in üretttiği birçok lazer sisteminde ve yaklaşık 70 FDA onaylı tedavi endikasyonu bulunan çoklu teknoloji platformu Harmony XL’de de kullanılıyor.

Alma Lasers kullanıcının karşısına daima icat teknolojiler, güvenilir donanım, bilgili satış personeli ve yıllara dayanan endüstriyel uzmanlık bilgisi ile çıkar. Hedef doktorlarımızla ve estetik kliniklerle; güvene ve kullanıcının başarısı için içten gelen isteğe dayanan, kuvvetli ve uzun süren ilişkiler kurmaktır.

Daha fazla bilgi için http://www.utulemeepilasyon.com/

ütüleme epilasyon

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar