Son Günlerde Tren Zombi Oyunları

1
766

İşte bu kez sizlerin karşısına harika bir oyun incelemesi ile geliyoruz. Öyle zorlu olan oyunlardan ve sonunun ne olacağı gibi meraklı oyunlardan bıktıysanız sizlere harika bir oyun önerimiz var. Zombi oyunları bugünlerde en çok tercih edilen oyunlardan biri olduğunu biliyor musunuz? Özellikle birçok farklı türünün olması onu daha çok tercih nedeni kılıyor ve öne çıkmasını sağlıyor.

Sizler için ene sevilen zombi oyunlarına bir göz atmak istedik ve ilk olarak karşımıza zombi ezmece oyunlarının çıktığını gördük. Genellikle bu oyunlarda zombiler üstünüze doğru ilerliyor ve sizler onları olabildiğince hızlı bir şekilde yok ederek size ulaşmasını engelliyorsunuz. Bunun için bazen araba kullanıyor, bazen motor bazen de uzaktan obje fırlatarak ezmeye çalışıyorsunuz.

Zombi.Oyun

 

Zombi oyunlarının genelde mantığı, siz başarılı oldukça yeni bölümlere geçilmesidir. Yani sizler bir bölümü başarı ile geçerseniz yeni kilitler açılıyor ve sonrasında sizleri daha zorlu bir oyun süreci beklemiş oluyor. Esasına bakarsanız ilk bölümlerde son bölümlerde hepsi aynı derecede heyecanlı ve sürükleyici geçiyor. Bu sebeple zaten bizler sizlere zombi oyununu öneriyor ve oldukça memnun kalacağınızı savunuyoruz.

Zombi oyunları için sizlere önereceğimiz bir adreste var elbette. Bizler istediğiniz her oyunu tek adreste bulu diye mutlaka http://www.zombioyunlari.biz/ adresini öneriyoruz. Bu adres ile sizler her gün yenden eklenen zombiler ile buluşacak ve bazen eğlenceli bazen de stres dolu bir oyunda başarıya ulaşmaya çalışacaksınız. Aklınıza ilk gelen soru ise acaba çok korku dolu oyunlar mı olabilir ama bunun böyle olmadığımı oyunlardan anlayabilirsiniz. Olabildiğince komik ve hatta sevimli zombilerde yok değil. Buradaki amaç zaten sadece oyunlara bir fark yaratabilmek ve aynı zamanda bir tarz katabilmek. Sizler keyif içinde oynadıkça ve tercih ettikçe de yeni oyunlar sizler için her gün yüklenmeye devam ediyor. Hiç bitmeden bir enerji ve sizlere yeni oyun sunma isteği ile güncellenen bu site çok kısa zamanda en çok tercih edilen oyun siteleri arasına girmeye de hak kazanmak gibi duruyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here