15.1 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 11, 2024

İletişim

Sarıgazi Arçelik Servisi Kalitede Öncü

Son yıllarda büyük bir hız ile gelişmekte olan teknoloji ile birlikte artık hayatın her alanında önemli çözümlerden yararlanılabiliyor ki bu alanda beyaz eşya teknolojileriyle Arçelik markası ön plana çıkıyor. Günümüzde bayanların evlerindeki en büyük yardımcıları konumunda yer alan ve gün içerisinde yoğun olarak kullanılan çamaşır makineleri her evin en temel ihtiyaçları arasında kendisine yer buluyor. İleri nesil teknolojilere sahip olan Arçelik markalı çamaşır makinesi modellerinde karşı karşıya kalınan arızalanmalarda ise profesyonel ve teknolojik altyapısı ile Sarıgazi Arçelik Servisi hızlı ve pratik çözümler sağlıyor.

Arçelik markalı çamaşır makineleri ileri nesil teknolojilere sahip olsa da mekanik sistemlere sahip olan cihazlardır. Bu durumda zaman içerisinde kullanım tarzı veya çevresel etmenler dolayısı ile çeşitli mekanik arızalanmalar ile karşı karşıya kalması son derece doğaldır. Dudullu Arçelik Servisi merkezinde Arçelik markalı tüm çamaşır makinelerinde karşı karşıya kalınan mekanik arızalara yönelik olarak hızlı ve kaliteli çözümler geliştiriliyor. Özellikle de çamaşır makinesinin ilk günkü performansında çok daha uzun süreler dayanıklılık gösterebilmesine yardımcı olacak çözümlerin gerçekleştirildiği servis merkezinde Arçelik markalı çamaşır makinesi teknolojisine ve mekanik yapısına dair uzman bilgisine sahip olan, deneyimli teknik ekipler tarafından müdahaleler gerçekleştiriliyor.

Arçelik markalı çamaşır makinelerinde karşı karşıya kalınan mekanik arızalanmalarda Uğurmumcu Arçelik Servisi merkezinde doğrudan parça değişimi uygulanan parçalar bulunuyor. Bu parçaların değişimi esnasında sadece orijinal Arçelik yedek parça kullanımı gerçekleştiriliyor ki böylelikle son derece hızlı bir şekilde çok uzun süreler dayanıklılık gösterecek ve yüksek verimlilik sunacak bir arıza onarım çalışması gerçekleştirilebilmektedir. Bu kapsamda teknik ekipler tarafından arıza tespit edilmesi halinde parça değişimi uygulanan mekanik parçalar ise;

-Çamaşır makinesi kayış ve kasnakları

-Çamaşır makinesi körük ve hortumları

-Çamaşır makinesi tuş ve panel grubu

-Çamaşır makinesi kazan ve tamburu

-Çamaşır makinesi amortisör ve yayları şeklinde listelenmektedir. Tüm parçalarda yapılan arıza tespit çalışmaları esnasında arıza tespit edilmesi durumunda doğrudan parça değişimi uygulanarak çok daha sağlıklı ve çok daha kaliteli çözümler sağlanabilmektedir.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar