Samsung Galaxy S3 Feat Iphone

0
1396
samsung galaxy s3 koruma kılıfı

Apple’a rakip olarak gösterilen Samsung, 2012 yılının son çeyreğinde çıkardığı Galaxy SIII modeliyle yeni bir çığır açtı. Rekabetin zirveye tırmandığı dönemde, Galaxy S3 satışları Apple’ ı solladı. Apple’ın çıkardığı Iphone modelinde, öncelikle ekran boyutlarının farklılığı dokunmatik ekranlara yeni bir boyut kazandırdı.

Iphone, 3.8 inçlik ekranına karşılık Samsung SIII 4.8 inçlik ekranla çıktı karşımıza. Aslında bir çok kullanıcı dokunmatik ekranda aradığı geniş açıyı Samsung S3 ile buldu diyebiliriz. Samsung S3’ ün henüz lansmanını yapmıştı ki 9 milyon ön sipariş aldığını duyurdu. Full HD video kaydı ile profesyonel makinalara taş çıkaran özelliği, 8 megapiksellik telefonlar arasındaki en iyi kameraya sahip. Samsung Galaxy S3’te Android işletim sistemine sahip olduğundan Android Marketlerdeki bütün uygulamaları indirerek sorunsuzca çalıştırmak mümkün.

Kasası diğer Samsung modellerinde olduğu gibi plastik ve malzeme kalitesine bakıldığında öncekilerden daha kaliteli ve sağlam görüntüye sahip. Piyasadaki en güçlü akıllı telefon olarak görülen Samsung Galaxy S3 aynı zamanda Iphone ile kıyaslandığında ekranı daha büyük ve Choisies pour leurs nombreuses qualitГ©s, ces salles proposent aux internautes de jouer Г  des jeux comme la roulette, le blackjack , le vidГ©o poker ou encore les machines Г  sous dans des environnements de premier choix et avec de nombreux bonus, gratuitement ou en mode payant. ergonomik bir yapıya sahip. Bu kimi kullanıcılar için taşınma açısından dezavantaj gibi görülse de kimi kullanıcılar için ekstra avantaj olarak görülüyor.

Iphone IOS işletim sistemine sahip olduğundan, Samsung ile yolları burada ayrılıyor. Hızlı yükleme hacmi, daha küçük boyutu ve geniş açılı fotoğraf kapasitesi ile piyasadaki bir çok telefona göre daha iyi sonuçlar çıkarır. Iphone ile Samsung kıyaslandığında her iki telefonun da kullanıcı kapasiteleri birbirinden farklı. Çoğu kişi zevkine göre seçim yapacağından bu anlamda özelliklerin pek de hükmü kalmıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here