6.6 C
İstanbul
Cumartesi, Mart 9, 2024

İletişim

Sadece Kadınların Farkında Olduğu Durumlar

1. Fil Hafızası

Kadınlar hiçbir şey unutmaktan, ilk toplantıdan önce bile her şeyi hatırlamaktan ve tartışmalar sırasında yıllar önce olanları konuşmaktan hoşlanmazlar.

2. İlk adım için her zaman erkeği bekler

Bu özellik neredeyse tüm kadınlara özgüdür. Aslında erkeklerin tıpkı kadınlar gibi olduğunu ve duygularının olduğunu unutuyorlar. Kadınlar, karşı taraftaki mesajdan veya herhangi bir jestten memnunlarsa, erkekler aynı hissedeceklerdir.

3. Her Şeyde Kadınsal Anlam Arayışı

Bazen bir cümlenin veya hareketin bir anlamı olmayabilir. Erkekler genellikle zihinlerinde ne olursa olsun, dile getirirler. Söyledikleri sözcüklerde veya eylemlerde anlam aramaz veya anlamazlar. Ancak, kadınların her şeye bu kadar hassas olmaları hayal kırıklığı yaratıyor.

4. Öfke

Erkeklerin kadınlar hakkında anlamadığı davranışlardan biridir. Erkeklerin basit bir mesele için aç olması ve onları anlamada başarısız olması kadınlar için çok sinir bozucu olabilir.

Couple Having Argument At Home

5. Adet döngüsü

Erkekler kadınların bu dönemden nasıl geçtiğini asla anlamazlar. Karşı taraf, “Bir hafta bir adet döngüsü ise, bir hafta önce ve bir hafta sonra, kadınlar onu olanlarla ilişkilendirebilir. Zaten bir ay oldu” diyebilirler.

 

 

 

 

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar